Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik nem jártak leszbikusoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem jártak leszbikusoknak szánt eseményeken és/vagy bulikban, miért nem voltak még? (Leszbikusok, biszexek válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Szóval azok véleményére vagyok kíváncsi, akik tudnak ezekről a lehetőségekről és ezzel együtt elszigetelődve érzik magukat, de mégsem használják ki a nekik szánt eseményeket.

Féltek ettől? Előítéleteitek vannak? Esetleg cikinek érzitek? Kevés az önbizalmatok? Mit gondoltok, mi fogadna titeket egy ilyen közösségben? Esetleg túl messze laktok, a környezetetekben pedig nincs ilyen közösségi tér, de amúgy mennétek? Vagy ha csak bulikba próbáltok ismerkedni, annak mi az oka? Ha pedig csak online ismerkedtek, akkor ezzel a módszerrel teljesen meg vagytok elégedve?

Bármi legyen is az ok, örülnék, ha kifejtenétek.

Kort mindenképp írjatok légyszi!



2019. nov. 11. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Messze lakom sajnos minden ilyen lehetőségtől :( az összes meleg elmenekült már a környékről, úgyhogy még az sincs akivel barátkozni nemhogy egyéb :D Én utálom a bulikat, nem érzem magam komfortosan a bulikban, rendszerint azért mert kívülállónak érzem magam, szóval egy meleg buli sokat lendítene a dolgon. Remélem lesz valaki akivel kipróbálhatjuk.


24/L

2019. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bár nem lakok messze Pesttől,de rossz a közlekedés.

Egyedüli nőként nem szívesen mennék bulizni.Mellesleg picit innom kell,na nem taj részegre, de legalább egy koktélt,hogy kicsit felszabadultabb legyek. Aztán pedig sokszor van ha nincs kontrollom akkor tudok inni,vagy ha meghívnak. Szóval kicsit itass állapotban egyedül nem szeretnék bulizni menni. Más lenne ha Pesten laknék és tudom,hogy pl fél óra alatt haza érek..


Nekem is pl 11 kor megy innen utolsó Hév és talán hajnal fél 4 kor az első.. Szóval azt se tudom megtenni,hogy pár órát vagyok ott és haza jövök..


Meg én is úgy láttam inkább pasis lányok vannak,nekem sem az eseteim.


Sima diszkóba egyszer rámszállt egy pasis lány. Legjobb barátnőm nem küldi el,simán kinéztem volna,hogy megerőszakol..

2019. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!