Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyet Budapesten...

Tudtok olyan helyet Budapesten, ahol leszbikusok szoktak jógázni?

Figyelt kérdés

#Budapest #jóga #leszbikusoknak
2017. nov. 30. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D Pasi vagy leszbi puncikat akarsz befűzni, vagy csaj vagy és szeretnél ismerkedni? Amúgy nem hiszem, hogy létezik külön leszbi jóga.
2017. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igen, a Lelked Tükre Stúdióban, a kezdő hatha jógán.
2017. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos csak homár, ázsiai, kosarasokat tudok Pécsett. :(
2017. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jól mondta a 2-es.
2017. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Jól sejtem, hogy ha lenne külön heteróknak fenntartott jóga, akkor azonnal menne oda a tasz-helsinkibizottság-stb és bezáratnák a helyet, mert kirekesztő-náci-rasszista?


Ja, kérdező: mi van, nem akar a homár lelked keveredni az alantas heterókkal? Nem vagy kicsit kirekesztő? Ja, nektek szabad....

2017. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

5-ös, te hülye vagy. Kb az egész világ a miénk, heteróké, mi mehetünk kézen fogva az utcán a párunkkal, minket nem szólnak meg, ha megcsókoljuk azt, akit szeretünk, minket nem ekéznek az érzelmeink miatt. Aki bármilyen értelemben kisebbséghez tartozik, annak sokszor könnyebbség, megnyugvás hozzá hasonlóak közt lenni.

Olyan hely kell, ami heteróbarát? Menj el BÁRHOVÁ.

2017. dec. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

6-os: szerintem meg te vagy a h_lye. Elvben igazad lenne, ha nem azt látnánk, hogy:

1. A homokosok pont az ilyen viselkedéssel szegregálják saját magukat.

2. Politikai, anyagi, stb előnyöket kovácsolnak a másságukból,

3. Már ők kötekednek velünk, heterókkal, olyan jogokat követelve, amelyek nekünk sincsenek (pl nekem valahogyan nem zárták még le az Andrássy utat, hogy felvonuljak, mert én a magas, vékony, sötét hajú lányokat szeretem).


És sajnos nem látnánk azt, hogy mivé fajul ez (először egyenlő jogokat követelnek, majd külön jogokat, ma meg már pl a gender mozgalom svédeknél, kanadaiaknál, ahol már ők akarják megszabni, hogy mi hogyan éljünk, hogyan neveljük a gyermekeinket, vagy pl a pedofília nem bűnként, hanem csak másságként való feltüntetése, stb).


"Olyan hely kell, ami heteróbarát? Menj el BÁRHOVÁ."

Olvasni és értelmezni kellene: én egy olyan fiktív helyről írtam, ami kifejezetten heterók számára van fenntartva, ahogyan a kérdező sem olyan helyet akart, ahová bemehetnek, hanem ami kifejezetten leszbik számára készült.


Önszegregáció, frusztráció, és a düh társadalmon való levezetése. Erről szól ez a mozgalmuk. Érdekes módon, pl Kulka János nem különül el senkitől. Ja, mert számára ez egy magánügy, nem csinál belőle közügyet.


Ahogyan én sem a magas, sötét hajú, vékony lányok szeretetéből.

2017. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

7.

Nem azért vannak tüntetések mert ők másik nemet szeretik vagy ilyenek.csupán nekik sok olyan joguk nincsen mint a heteróknak


Üdv:16/bi/L

2017. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

8/8-nak:

Mára nagy baj lett abból, hogy nem a gyermekek, az új generáció érdekei a meghatározóak Európában - főleg nem a döntéshozóknál! Márpedig ha a gyermekeket nem eredményező kapcsolatokat propagálják, és nem is segítik célzott kedvezményekkel a gyermekváró családokat, akkor Magyarországot is elsöpörheti az ellenőrizhetetlen migránshullám! Pedig inkább a "homo"-k gyógyítására érdemes összpontosítani,pl. lásd erről Buda Béla pszichiáter könyvét.

2017. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Van még egy lehetőség: ha a Rád akaszkodott ferdehajlamú démontól elvonod energiádat, és inkább karitatív munkába fekteted. Így inkább hasznára, mint kárára lehetnél honfitársaidnak. A legkönnyebben szerzetesrendben tudsz megszabadulni véglényedtől.
2017. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!