Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy szuper kapcsolatban el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szuper kapcsolatban el kellene mondani, hogy félrelépés történt, vagy jobb hallgatni az ilyesmiről és élvezni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Összeköltözés előtt állunk a párommal, 2-3 héten belül beköltözünk a közös lakásunkba, minden szuper közöttünk. Viszont nekem nem tiszta a lelkiismeretem, mert hónapja több félrelépésem is volt, egészen pontosan egy 2 hétig tartó futókaland, ami érzelmileg nem jelentett semmit. Persze tudom, hogy a megcsalás az megcsalás. Egyszer úgy érzem el tudom felejteni és szó nélkül tudom folytatni a párommal, de néha rámtör a bűntudat, hogy átverem és legszívesebben színtvallanék neki. De elveszíteni sem akarom😫 Illetve ami még jobban bántja a lelkiismeretemet, hogy ő még viszonylag jó viszonyt ápol a férfival akivel a félrelépés történt (munkatársunk, amolyan kollega-beszélő viszonyban vannak, nem valami szoros barátság,de napi szinten találkoznak,beszélnek), és nem sejt semmit. Nagyon őrlődöm, hogy mit tegyek. Kérlek vegyétek figyelembe, hogy nekem most tanácsra van szükségem, nem kioktatásra meg erkölcsi példázatokra. Azokkal nem megyek sokra, akkor sem ha van bennük igazság.
2019. nov. 13. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Sztem jobb ha hallgatsz, ha csak nem akarsz fájdalmat okozni a párodnak.
2019. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Ne mondd el!
2019. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mondd el. Jobb tisztázni mindent.


Ez egy olyan dolog, amit neki tudnia kellene, és hiába megbántad, megtörtént. Jobb nem titkolózni, és jobb lesz neked is.


Így összeköltözés előtt ajánlom, hogy mondd el, nincs értelme húzni.

2019. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Mondd el. Ha elég erős a kapcsolat, kibírja. Meg legalább látja hányadán lehet veled állni. Az ilyen dolgokat a komoly szintlépések előtt kell tisztázni.

Másrészt ha olyan szuper lenne a kapcsolat, nem léptél volna félre TÖBBSZÖR IS.

Szóval igazából mindegy, legyél őszinte. Nem jelentheted ki, hogy nem fog többet megtörténni, és hadd döntse el ő, hogy kell-e neki egy ilyen nő.

2019. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az a kérdésem, ha ezt a párod teszi veled, te mit várnál tőle? Őszinteséget vagy simán, mintha semmi nem történt volna, sunnyigva összeköltozik veled? Ne csapd be, ha meg is történt, vállald a kövezkezményeket! Talán megérti, de ha nem vagy őszinte, akkor ez nem kapcsolat! Gondolj bele...
2019. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Pluszban, ha kiderül és mástól tudja meg később, nagyobb az esély, hogy elküld! És ez érthető is lenne!
2019. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

Félrementél egy hapsival?

Figyelj ha a te oldaladról nézzük, igen el kellene mondani, ez azért nem egy kis volumenű dolog... se a költözés, se a megcsalás! De ha annyira klappol minden köztetek, inkább szerintem ne feszegesd

Ha elmondanád; pl. én azonnal szakítanék ha nekem odajönnél! És tökmindegy lenne hogy megmoccantál-e érzelmileg vagy nem. Mivel átcsesztél ennek annyi! Meg a tudat, hogy más is hozzád ért -többször is ráadásul! Arról nem is beszélve hogy kolléga, annyira felidegesítene a tudat, hogy hónapokon át hülyének voltam nézve! Elvigyorgunk egymással, közben meg... áááh

2019. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Hat akkor megse olyan szuper ez a kapcsolat...Engem ha megcsalna a parom, tutira tudni akarnam!Viszont nem biztos, hogy megbocsaltanam neki.Persze sok mindentol fugg ez is.Pl bunko voltam a parommal ok nelkul, vagy sosem fekszek le vele, de o probalja mondani, h ez igy nem lesz jo, ugy talan megertenem..de ha "szuper" lenne a kapcsim, biztos, hogy nem neznem el a paromnak a hutlenseget!De ahogy latom lezbikus parkapcsolatban vagy...ha a penisz hianyzott, azt en biszexkent lehet megertenem.
2019. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ő nem biszex...
2019. nov. 13. 16:06
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg kellene vizsgálni, hogy miért tette a kérdező, amit tett. Ha az okokon tud változtatni, akkor változtasson. Ha nem tud változtatni, akkor pedig engedje el azt a szegény másik lányt.. és ne terhelje a hülye megcsalásos történeteivel.
2019. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!