Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy szuper kapcsolatban el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szuper kapcsolatban el kellene mondani, hogy félrelépés történt, vagy jobb hallgatni az ilyesmiről és élvezni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Összeköltözés előtt állunk a párommal, 2-3 héten belül beköltözünk a közös lakásunkba, minden szuper közöttünk. Viszont nekem nem tiszta a lelkiismeretem, mert hónapja több félrelépésem is volt, egészen pontosan egy 2 hétig tartó futókaland, ami érzelmileg nem jelentett semmit. Persze tudom, hogy a megcsalás az megcsalás. Egyszer úgy érzem el tudom felejteni és szó nélkül tudom folytatni a párommal, de néha rámtör a bűntudat, hogy átverem és legszívesebben színtvallanék neki. De elveszíteni sem akarom😫 Illetve ami még jobban bántja a lelkiismeretemet, hogy ő még viszonylag jó viszonyt ápol a férfival akivel a félrelépés történt (munkatársunk, amolyan kollega-beszélő viszonyban vannak, nem valami szoros barátság,de napi szinten találkoznak,beszélnek), és nem sejt semmit. Nagyon őrlődöm, hogy mit tegyek. Kérlek vegyétek figyelembe, hogy nekem most tanácsra van szükségem, nem kioktatásra meg erkölcsi példázatokra. Azokkal nem megyek sokra, akkor sem ha van bennük igazság.
2019. nov. 13. 14:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mi értelme lenne annak, ha őszinte lennél?

A dolog megtörtént.

Azt kell mérlegre tenni, hogy mi hozadéka lenne az őszinteségednek?


Megbántanád a partneredet, a szakítás kockázatának tennéd ki a kapcsolatodat, csak, hogy bűnbocsánatot nyerj.


Volna ennek bármi értelme?

ó lenne ez valakinek is, rajtad kívül?

2019. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi selejtes gondolkodású ember van? Korábban már leírták miért lenne erkölcsileg is helyes és a partnerre nézve is. Hogy tudja, mit vállal egy életre(vagy évekre, attól függ meddig tart).

Miért ne dönthetné el a partner?

Amúgy is sokkal jobban tiszteli egy normális ember az őszinteséget.

2019. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell elmondani. Bár ha annyira szuper akkor nem történt volna megcsas...

Szerintem nem tedd kockára a te párkapcsolatod és más barátságát azért,hogy ne bűntudatod...ami amúgy elmullik.

2019. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!