Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit akarhat tőlem? Csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Csak én képzelek bele többet? Viselkednek így egy hetero nő?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel elég sokat találkozok, vagyok nála. (Heti 2-3 teljes nap).


Elég félreérthető dolgokat csinál.

Pl.: Hosszasan ölel, sokszor hozzám bújik vagy a lábát rám teszi mikor a kanapén tv-t nézünk. Néha hülyeségből harapdál, csikiz. Belső combomat simogatja. Néha zavarbaejtően néz a szemembe.

Nem zavartatja magát simán előttem öltözik át. Hív be beszélgetni a fürdőbe miközben ő áztatja magát a kádban.


Mind ezeket úgy teszi, hogy tudja leszbikus vagyok.

L/30



2019. nov. 24. 00:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Ezek alapján én nem gondolnám. Legjobb barátok között ez kb. normális.
2019. nov. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Hát a harapdálást leszámítva a többi inkább bizalmasságra utal. Gondolom legjobb barátnők vagytok mondhatni.

Szóval nem zavartatja magát előtted. Ezzel semmi gond nincs. Ahol dolgozom az azonos neműek jóformán együtt öltöznek, üzemi zuhanyzóban azt látnak amit akarnak. Szerintem csak megbízik benned. A harapdálás max ami elgondolkodtató. Harapdálni az azonos nemű barátokat nem szoktuk.

Első körben ne gondolj semmire. Ha legközelebb találkoztok négyszemközt egy-egy pohár bor közben kérdezz rá a szexualitására. "Figyi te kipróbálnád lánnyal csak egyszer ha lehetőséged lenne rá?"

Amit mond, aszerint lépj. Ha kíváncsi miért kérdezed, említsd a harapdálást, a combsimizést, meg azt a bizonyos nézést. Ha történt valami írd le, hátha más leszbikusoknak is segíthet.

Előre leszögezem férfi vagyok és nem vagyok perverz. Sok sikert!

27F

2019. nov. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Sztem kérdezd meg tőle vagy ha be jön próbálkozz be nála, bár ha tudja h leszbi v biztos tudatosan csinálja

25l

2019. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Te hogy reagálsz ezekre?

Mondjuk amikor rád teszi a lábát?

2019. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ha tudja rólad, hogy érintett vagy, akkor ez több mint gyanús. Kíváncsi? Esetleg érez valamit irántad?

Ebben a korban ezt már meg lehetne beszélni. Vagy egyszerűen kezdeményezz, ha van nálad ilyen opció.

2019. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak heteró lányok,akik szeretik ilyenekkel hülyíteni a leszbikus barátnőiket.Tapasztalatból mondom.
2019. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ha igaz, jó "barátnő" az ilyen... :(
2019. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Érdekes! Csak kíváncsi meddig bírod tűrtőztetni magad!
2019. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Tudja,hogy leszbikus vagy akár azért is csinálhatja,hogy jeleket ad neked. Várja,hogy mit lépsz,mit reagálsz.


Másik tényleg húzza az agyadat :D bár azért ez 30 év körüliekre nem hinném,hogy jellemző.


Nem tudom mióta vagytok barátnők,mióta tudja,hogy leszbikus vagy.

Na meg csak mostanában csinálja ezt vagy már barátságotok kb elején?


Legjobb barátnőm totál ezeket csinálta,mint kiderült biszex volt, aztán be is vallotta,hogy volt már nővel :D

Ettől függetlenül nem feküdtünk le egymással.

Csak majdnem :D


Én nem gondolnám heterónak.


Azért a harapdálás,belső comb simogatás eléggé intim dolog.


Én úgy próbáltam kideríteni,hogy mi is van a barátnőmnél,hogy ittunk kicsit oldódtak a gátlások aztán az ölébe ültem és leakartam smárolni,bár nem hagyta :D De nekünk is túl sok olyan érintés volt ami túl intim. Én abból következtettem,hogy heteró nem lehet.

2019. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kb. 1 éve vagyunk ennyire jóban.

Hát, amikor ilyeneket csinál (comb simogatás stb.) akkor próbálom nem reagálni rá vagy úgy alakítani a dolgokat, hogy abba maradjon.


Nem akarom kockáztatni a barátságunkat.


Ma este megyek át hozzá.

Lehet beszélnem kéne vele erről, hogy ilyeneket ne csináljon, mert leszbikus létemre ez igencsak félre érthető.


Köszönöm az eddigi véleményeket!

2019. nov. 25. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!