Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Örültök hogy a legújabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örültök hogy a legújabb Terminátor filmben leszbikus színésznő alakítja az egyik főszereplőt?

Figyelt kérdés
Én örülök neki, végre változik a filmipar és komoly szerepeket is kapunk, nem csak kifiguráznak minket néhány jelenetben mint régen.
2019. nov. 26. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Annak örülnék ha nem az számítana, hogy mi a nemi, szexuális irányultsága valakinek. Leszbikus v. hetero, teljesen mindegy, másodlagos.
2019. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Én örülök, hiszen nem valami gyagya utópiában élünk, hanem sajnos egy olyan világban, amiben még mindig alig akarják elismerni a nem heterok létét, szóval minden ilyen győzelemnek számít a szememben.


Annak is örülnék, ha a filmben is leszbikus lenne,hiszen mikor kapunk olyan filmben nyíltan meleg/leszbikus FŐszereplőt, ami nem kifejezetten a másságról szól? Kb soha...

2019. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Őszintén? Leffffm. Bocsánat, csúnya volt, de engem semmilyen módon nem hoz lázba ez az információ. Nem tudom, hogy melyik színésznő a leszbikus, de egyik se fogott meg annyira, hogy melegnek kívánjam őket.


Nekem olyan természetes dolog, hogy vannak leszbikusok, akik ugyanolyan emberi életet élnek, mint bárki más. Az is természetes számomra, hogy egy színésznek bármit, amit kiosztanak, azt el kell játszania hihetően. Még akkor is, ha a valós személyével teljesen ellentétes.


Tehát engem ezek miatt egy ilyen hír hidegen vagy.


De ha maga a karakter lenne meleg, hát a fejem felrobbanna úgy vigyorognék. Pont ma csömörödtem meg kitudja hányadszorra már életem során a tévében látható heteró pároktól. Oldalakon keresztül tudnék köpködni, hogy mennyire unalmas, mennyire el vagyunk nyomva, mennyire nem kapjuk meg az esélyt már gyerekként sem, blablablablabla. Tudjátok ti is. xD


De visszatérve: örülnék neki, ha bármilyen filmben lennének leszbikusok. Vagy meleg fiúk. És nem arról szólna a sztori, hogy melegek és küzdenek a kapcsolatukért, de a végén az egyikük meghal. És nem is arról szólna, hogy farmershort-ban rázza két jó bula magát.


Egy olyan igazi látványos, gondolkodós, furfangos, izgulós leszbikus sci-fiért mit meg nem adnék!! Ahol két nőies nő küzd egymásért,vagy egymás ellen, vagy a világ ellen, vagy bármi legyen a sztorijuk, csak legyenek együtt.


Van egy Zoé című film, ami körübelül arról szól, hogy egy önmagát embernek hitt robotlány rájön a valóságra. A történet alatt egy férfiemberrel boronálja össze az életét. Szép film volt, szerettem, de végig azon rágtam magam, hogy ez csajosban mennyivel jobb lenne. :( És rengeteg filmnél van ilyen...


Kövezzetek meg, de én rendes meleg fiús filmekért is üvölteni tudnék. Meg olyanokért, amelyekben se nem viccesek, se nem megbotránkoztatóak, se nem sajnálnivalóak a crossdresserek és a transzneműek. Hanem csak vannak, mint ilyen-olyan szemelyiségű és szerepű karakterek. Ahogy a melegek, fiúban és lányban is.


De most nagyon elmentem az eredeti kérdéstől. :( Arra a válaszom továbbra is nem, de ha természetesen kezelt leszbikus párkapcsolatot jelenitenének meg benne, a ruhámat ledobnám a moziban örömömben. Amúgy annak is örülnék nagyon, ha végre teljes egészében láthatnánk, hogy milyen lenne a világ John Connor irányítása alatt. xD


Annak meg végképp, ha a fiatal Sarah Connor hajlana a nők felé, de erre már semmi esély nincs. :(

2019. nov. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!