Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lett ennyi leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyi leszbikus mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször hallok róla, hogy a középiskolákban egyre több lány ,,rájön" , hogy ő leszbi, és ezt hirdeti. De nem értem miért csak a lányok? Például fiúk esetében nem hallok erről olyan sokat, meg fiúk közül sokan ki sem merik/mernék mondani, de lányok közül szinte hirdetik, hogy ők azok, és büszkék rá. Nem vagyok homofób egyáltalán, szóval ne hurrogjatok le, én csak kiváncsi vagyok, hogy miért van ez. Tényleg lehetséges, hogy egyszerre ilyen sokan leszbik lettek? Pár éve (most nem 10 évekről beszélek, hanem 1-2 éve) nem hallottam ilyen sok esetről mint idén mondjuk, hogy akik elkezdték a középsulit, azok ott rájöttek, hogy leszbik. És mondom miért csak a lányok? Meleg fiúkról miért nem hallani olyan sokat?


Én tényleg nem bántásnak szánom ezt a kérdést, senkit nem akarok megbántani, csak furcsálom ezt a nagy leszbi ,,népszerűséget". Komolyan olyan sok ilyenről hallottam, hogy ez alapján szerintem már mindegyik középsulis osztályban van 1-2 leszbi.



2019. nov. 24. 16:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is furcsa...kezdek arra gondolni, hogy ez már divat.
2019. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

én is észrevettem már hasonlót, de leginkább azt, hogy egyre több lánytól hallom, hogy ő biszex. de csak lányoktól, és ezt is főleg az animések, k-poposok körében. a sokadik után elgondolkoztam azon hogy vajon tényleg? ennyire sokan lennének azok? van egy ismerősöm, aki egy éve konkrétan mindent telekürtölt azzal, hogy a lányokat is szereti, szivárvány zászló, barátnős képek, aztán ez mostanra mind nyomtalanul eltűnt, leszedte azokat a képeket is, amik a felvonuláson készültek, stb. oké, ez még nem feltétlen jelent valamit, de vagy csak kísérletezett és mostanra rájött, hogy igazából nem biszex, vagy hirtelen nagyon szégyellni kezdte (ami nem túl hihető így, hogy nagyon reklámozta). és erre a jelenségre még azóta sem igazán találtam magyarázatot.

az is tény, hogy mostanában egyre többen vállalják fel. tehát nem hiszem, hogy több lenne a meleg, csak azok vannak többen, akik beismerik.

2019. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Na akkor mások is tapasztalják ezt, nem csak én. Én meg már azt hittem én vagyok a hülye és csak bebeszélem magamnak, hogy sokan lettek. :D Amúgy azt nem is értem miért gondolja azt sok lány, hogy ez milyen menő dolog. Persze nem támadni akarom őket, de nem attól lesz valaki menő, hogy milyen a szexualitása. Meg én is észrevettem, hogy sok olyan népszerű sorozat (vagy anime), van mostanában amit sokan szeretnek, és azokban is vannak leszbi/biszex szereplők, most példának mondom mondjuk a Riverdalet. Szerintem ezeknek a hatására is sokan akik nem is azok, magukra mondják, hogy azok, csak mert az a bizonyos szereplő is milyen menő a műsorban, és akkor rá akarnak hasonlítani. Utána meg a legtöbben rájönnek, hogy hoppá, ők mégsem azok, csak bebeszélték maguknak. Szóval én sem hiszem el, hogy hirtelen ilyen sok leszbi lett, szerintem a legtöbben azt hiszik, hogy ez menő, és azért hirdetik ezt. Meg én is egy egyre több lány ismerősömnél látom, akikkel általánosba egy osztályba jártam, hogy instára is rakják ki a szivárványos zászlót, meg minden. Ez nekem fura, hogy miért hiszik azt sokan, hogy ezzel menők lesznek!? Persze elismerem, van aki lehet, hogy tényleg az, mint ahogy mindig is voltak leszbik, de istenem, aki nem az az mégis miért mondja magára, hogy az?
2019. nov. 24. 17:32
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem nem talakoztam leszbikus pasival...

Amuhy tini korban miert ne kiserletehtet az ember ?

Pl a szexualitast is akkor fedezik fel nincs benne semmi sem ...

2019. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A filmek, sorozatok lehet, hogy kiváltanak ilyesmit, de ez szerintem véletlen, mert a leszbikus jelenetek célja egyértelműen az erre gerjedő férfi nézők érdeklődésének a felkeltése.
2019. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
4-es, értem én, hogy ilyenkor ismeri meg magát az ember a legjobban, és kísérletezik, de akkor miért (szinte) csak a lányok teszik ezt a kísérletezést. A fiúk közül akkor miért nincs annyi aki meleg?
2019. nov. 24. 19:02
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Mert nőket szeretni jobb...
2019. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert általában a valóban biszex, homoszexuális emberek sokat vívódnak az életükben míg elfogadják. Sokan heteró kapcsolatokba kezdenek mert nem tudják elfogadni.
2019. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Mert a köz arra neveli a fiukat h rossz a saját neméhez vonzódni

amíg a ugyebár két csaj szexi addig kép pasi undorít

szerinted így hogyan vállalják fel ezt?

2019. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Na várj. Miből gondolod hogy így akarnak menőek lenni? Most azt a kategóriát akik buliban részegen feltűnőségből smárolnak más lányokkal, őket ne vegyük ide. Viszont felvállalni hogy a lányokat (is) szereted egyáltalán nem könnyű, hiába van 2019, páran még így is kibeszélnek a hátad mögött, hátrányos megkülönböztetés is fog még érni. Bátorság kell ahhoz hogy ezt felvállald, és nem tudom elképzelni hogy ezt bárki is csak úgy poénból terjesztené magáról, ha amúgy semmiféle vonzalmat nem érez a lányok iránt. És persze vannak olyanok akik tudják hogy ők heterok, melegek, biszexek...stb de sokaknál meg nem ilyen könnyű, és évekig tart mire rájönnek.

Ha menő vagy kb bármit csinálsz menő maradsz, ha meg nem vagy az akkor ezután se lesz ez máshogy. És azért se lesz senki meleg mert Cheryl vagy bármelyik másik karakter az. Egy dolgot tudok elképzelni, amit amúgy sok lgbtq karaktert játszó színész(nő) mondott már, hogy sok rajongó írt nekik hogy a karaktereiknek hála merték ők is felvállalni magukat mások előtt.

Ez sokszor le lett írva már amúgy de; biszex, meleg emberből nem lett több, mindig is voltak mindig is lesznek, csupán annyi hogy többen merik felvállalni, annak köszönhetően hogy egyre elfogadottabb dolog.

Ami a fiúkat illeti, a lányok között elvileg sűrűbben előfordul a biszexualitás, többet kísérleteznek egymással, de ezt nem tudom biztosan csak hallottam. De az viszont biztos hogy lányoknál elfogadottabb, és könnyebben felvállalják mint a fiúk.

2019. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!