Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van köztetek fiús lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek fiús lány?

Figyelt kérdés

Pontosan milyen értelemben vagy fiús? Sikeres vagy párkeresésben?

Hány éves vagy? Mennyire vágja le a környezeted, hogy mi a szitu?


Gyűlölködők kerüljék ki a kérdést, köszi.



2019. nov. 29. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Arcra és alkatra lányos vagyok,de rövid hajam van,fiúsan öltözködöm,farmerben,bő,bandás pólókban,flanelingekben és bakancsban járok,kevés sminket használok.A személyiségem néha lányosabb,néha fiúsabb,de egyébként szeretek domináns lenni,aki segít a másik lánynak pl. cipekedni,előre engedi az ajtóban,vagy megvédi.

4 éve van párom,a kortársaim általában levágják,mi a helyzet,ha meg nem,úgyis megtudják,mikor eldicsekszem a barátnőmmel:D

19/L

2019. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Személyiségben meg munkákat illetően nálam eleve nincs fiús lányos, anyum is mindenféle melót megcsinál, aki teljesen heteroszexuális, illetve húgom szintúgy. :) Így nevelkedtem.

Külsőre az vagyok, fiús cuccokat preferálom, az kényelmes. Rendszerint bejön ez sok lánynak, heteronak meg melegnek is, meg pasik is próbálnak felszedni amúgy, ami elég fura nekem. Vékony vagyok, de izmos amúgy, ami nem feltétlenül szúr szemet elsőre és egyébként szerintem emiatt próbálnak annyian felszedni, a vékonyabb az sokak számára vonzó, ilyenek a pasik. :/

Sokan levágják, de mint látod amennyi pasi bepróbálkozik, közel sem elegen. :D Meg van aki simán fiúnak néz.

A párkeresés meg ettől különálló téma, mert eléggé válogatós vagyok, meg alapban nekem is a fiúsabb lányok jönnek be, és nekik meg általában a lányosak. Csak nekem nem kell férfi-női szerep egy kapcsolatban, szóval ez így alap. Lehet a lány lányos, de én pasi nem leszek a kapcsolatban. :) Másrészt kevesen ütik meg az általam sajnos elvárt IQ es EQ szintet, amiért elég hamar lepattintom őket, aki meg eléri annak meg rendszerint annyira örülök, hogy én ijesztem el. 😊

2019. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

A külsőm olyan szinten fiús hogyha nem mondom hogy mi van a két lábam között akkor fel sem tűnik senkinek hogy lány vagyok

Párkeresésben nagyon sikeres vagyok.

19 vagyok és 16 éves fiúcskának szoktak nézni :D

A környezetem levágja rólam hogy leszbikus vagyok. Konkrétan napi szinten megkapom ezt a kérdést hogy: "akkor te leszbikus vagy?"

Szóval jaahhhh

2019. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki fiús, azt elég sokáig 16 évesnek fogják nézni,engem még a 24 évemmel is annak szoktak.

Nálam pasik nem igen próbálkoznak szerencsére, általában rajtam sem veszik észre,hogy lány vagyok,nagyon ritka esetben az arcom miatt,de általában leesik az embereknek hogy leszbikus vagyok.

Kizárólag férfi ruhákat hordok (kivéve melltartó), és férfiknak szóló kozmetikai szereket.

Sikeres a párkeresésben,annyira nem mondanám, de nem is panaszkodom.Rájöttem,hogy meg kell találni azt a kis csoportot akinek a fiúsak tetszenek,mert abból nem sok van tapasztalatom szerint.Általában megkapom hogy nem pasi utánzatokat akarnak.

2019. dec. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!