Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok, leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, leszbikus nőként elutaznátok a Marsra?

Figyelt kérdés
A Marsra való űrutazási programról olvastam a minap, és végignéztem a csapatot. Van köztük egy ugyan nem nyíltan meleg nő is, de utána jártam. Minden bizonnyal a saját neméhez vonzódik. Nem is éppen a magánélet a lényeg, ezért nem részletezem, ki az, ki nem az. Több évig utazni, majd kutatni egy másik bolygón elég nagy kihívás. Nyilván lesznek, akik egymásba gabalyodnak, de mi van azzal, aki homoszexuális? Bírnátok egy ilyen helyzetet? Hogy mások összegabalyodnak, de ti nem tudtok senkivel? Mert itt akár évtizedekről van szó. Tényleg fontosabb lenne a munka, mint a szexuális igények?
2019. dec. 2. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen utazz el, de retur jegyet ne vegyél. ISTENEM !!!
2019. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a reinkarnációs utaztatással foglalkoznék


A Mars nekem a csokit jelenti :D

2019. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Mert mi zárja ki, hogy egy 2 meleg utazik az űrhajón? Ők is összegabalyodhatnak.

Bár ha én választhatnék, egyedül mennék, nem hiányoznának az emberek.

2019. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ez egy nem mindennapi lehetőség egy ember életében,és csak nagyon keveseknek adatik meg. A szex az utolsó lenne ami eszembe jutna egy ilyen utazás előtt
2019. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy extrém helyszín, de szerinted ki megy a szex miatt a Marsra? :D
2019. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 orton ***** válasza:
0%
Ha én leszbikus nő lennék...én már itt elakadtam. Hogy magyarázzam meg ezt a barátnőmnek?
2019. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ah, kár, hogy én nem jelentkeztem. :D Normális nőt nem találni, csillagászatot imádom és Mars baromi érdekesen hangzik, szóval csak jól járnék vele. :D
2019. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy mars expedíció nem több évtized csak 2-3 év. S ha leszbikus, akkor mi van? Attól még lehet perfekt asztronauta, szakmailag és mentálisan felkészült - ez számít, nem a szexuális identitása. Az űrállomásokon is hosszú időt töltenek el, tudományos munkát végeznek, nem orgiáznak.
2019. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze. Ez nem kérdés...de sajna nem vagyok a csapatban.

A sexualitásonak pedig semmi köze a szakmámhoz.

A 2öt eltudom választani egymástól.

2019. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!