Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nők miért férfiasa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nők miért férfiasak? Mi a helyzet a biszexuális nőkkel?

Figyelt kérdés
Mert azok. De ha a nőies nőket szeretik, miközben minden leszbikus nő férfias az azt jelenti, hogy nem tudnak soha az életben olyan partnert találni, amilyet akarnak. Örök boldogtalanságra vannak ítélve.

2019. dec. 1. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jodie Foster, vagy Ellen Page szerinted férfias? :)
2019. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden leszbikus férfias. Nézz utána a "femme" és "butch" kifejezéseknek.
2019. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyértelmű, hogy a kapcsolatok mindegyike férfit és nőt kíván. Az hogy mindkettőnek puncija van, vagy mindkettőnek farka, az nem jelent semmit. Attól még egy nőies és egy férfias fél van benne. Az hogy az egyik fél a férfiasságot szereti a másik a nőiességet nem egészen egyenlő azzal hogy férfit és nőt szeretnek. De azért elég határeset...
2019. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

“Mert azok”


Nen nem azok.:D vannak olyanok is, meg vannak nem olyanok. Csak annyi hogy aki férfias arról könnyen megállapítod hogy leszbikus, aki nõies arról meg nem feltételeznéd. Pedig lehet hogy az a férfias nõ pont hetero, mert heterok közt is van ilyen is, olyan is.

Biszexeknél is ugyanez.

Barátnõm és én is mindketten teljesen lányosak vagyunk. Na bumm.

Õ leszbikus én biszex. Elég boldogok vagyunk köszi az aggódást. :D és amúgy olyan is van hogy két fiús lány van eggyütt.

2019. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm és én is nőiesek vagyunk

Ilyenkor mi van?

2019. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A leszbikus lányok max fiúsak, a transzok kifejezetten férfiak akarnak lenni. De van különbség aközött, hogy valakinek rövid a haja és uniszex ruhákat hord, vagy éppen szakálla és p.cse van. Nem gondolod?

Provokáció, provokáció mindenhol.,

2019. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiús vagyok és a fiúsak jönnek be, ilyenkor mi van? XD
2019. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nőies leszbikus vagyok, a férfias nők között is van olyan aki tetszik és a nőies nők között is.
2019. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nem minden leszbikus fiús. Én is a laza de nőies nőket szeretem, ezt az irányt is kèpviselem. :)


De tény, hogy ez a ritkább. Több a leszbikus, aki nagyon fiús. Személy szerint én sem értem, hogy abban mi a jó, ha elvileg nőkhöz vonzódsz, de ezzel sincs semmi problémám. Valakinek ez jön be. Amíg találkozik a "kereslet" és a "kínálat" addig ez is így lesz :D


De azért ne általánosítsunk, hogy minden leszbikus férfias... Gondolom a kèrdező nem "közènk" tartozik, mert elég egyszerű és szűklátókörű kérdés volt. De nem baj, azért vagyunk, hogy felvilágosítsuk! :D

2019. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is leszbikus vagyok, de Nőies!

Honnan veszed azt a sületlenséget hogy "a leszbikusok fiúsak"???

Ez hülyeség!

Jó, ha kategorizálni kéne, én inkább Lipstick keszbikus vagyok.

Férfias kategóriába tartoznak a Butch, Stone Butch és a Tomboy leszbikusok, na, ők a fiúsak!

2019. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!