Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki volt már együtt előttetek férfival?

Figyelt kérdés

Lenne bármi előítéletetek vagy nem szívesen lennétek vele együtt?


L


2019. dec. 8. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Miér ne? Egészséges legyen és hűséges, ha kapcsolatról van szó.
2019. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj aki emiatt elítélne vagy bármi gondja akadna ezzel, jobban is járok én magam is, ha nincs az életemben, ilyen nem kell! Szerintem nem várhat el ilyet senki a másiktól. Fogadjuk már el, hogy volt élete előttünk is :D

Én is voltam. A volt barátnőm is volt. Nincs ebben semmi, a most számít

2019. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Biszexuális vagyok,aki csak lánnyal volt eddig.Nem zavarna,de biztos volna bennem egy bizonyítási kényszer,hogy jobb legyek a barátnőm korábbi férfi partnereinél...
2019. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Kedves utolsó, nem biztos ám, hogy biszex az illető, mert volt férfival, ezért nem feltétlen kell ahhoz mérned magad, ne gondolj ilyen butaságot. :D
2019. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen,van előítélem(amik eddig mindig 100%-ban igazolódtak, tehát előítélet helyett tények) és nem is jönnék össze ilyennel. Nem egymást keressük. Mindenki maradjon a fajtájánál.
2019. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Én voltam fiúval, pedig leszbikus vagyok, nem biszex.


Miután otthon bevallottam, hogy leszbikus vagyok, anyám megfenyegetett, hogy kidob otthonról, ha nagyon rövid időn belül nem lesz pasim. 17 voltam, bepánikoltam, összejöttem egy pasival. Normális srác volt, minden hetero lánynak olyat kívánnék, mint ő, mert tényleg nagyon rendben volt a srác.


De attól még nem voltam szerelmes belé, nem érdekelt szexuálisan és szörnyű volt, amikor lefeküdtünk, pedig nagyon próbált figyelni rám.


Aztán végül elmondtam neki, hogy mi a helyzet... először kb. sokkot kapott, de utána ő volt az, aki rengeteget segített, miután anyám végül tényleg kidobott.


Most már más városban élünk, neki felesége van, nekem barátnőm, de a mai napig nagyon jó barátom.


Az a lány, aki emiatt nem jönne össze velem, az annyira beképzelt tyúk lehet, hogy nem is kéne


25/L/L

2019. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
Ha voltál fiúval és leszbikusnak hiszed magad, akkor debil vagy, nem épelméjű.
2019. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Xtina X Queen ***** válasza:
15%

Ja, a barátomat is megdugták análba már 2-en, és 4 pasi spermáját nyelte le, de ettől ő még heteró,és hülye liba aki mást mond.


(Mekkora főnyeremény is lehetsz te, hogy még te válogatnál🤣)

2019. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően mindenkinek szíve joga - vagy alkotmányos jogát is írhattam volna- úgy élni ahogy szeretne, és azzal lenni akivel épp ledve tartja. Ezzel nincs is baj. Én csak azt sajnálom, hogy mivel a többségi társadalom rugalmatlan és ragaszkodik a címkékhez, az olyan mentalitás miatt, amit a kérdés próbál tükrözni, és az olyanok miatt, mint a 6-os válaszoló, nem veszik komolyan a valóban szilárdan a saját nemükhőz vonzódókat :/ Sajnos emiatt a felfogás miatt bagatellizálják el az őket ért társadalmi és érzelmi nyomást, sőt, gyakran az ilyenek miatt még fokozzák is azt, mivel ha azt látják hogy az eddigi leszbikusok és melegek viszonylag könnyen beadták a derekukat és kissebb-nagyobb nyomás hatására az ellenkező nemhez fordultak, akkor arra következtetnek, hogy másnak(végső soron senkinek) sem tartós és szilárd a saját neme felé vonzódás és fokozott erővel próbálják őket megtörni. Illetve már konkrétan megfogalmazva is hallottam, hogy minek foglalkozni és komolyabb visszahangot adni a melegjogoknak,mikor aki idén a zászlót viszi a Pride-on, az 2 évvel ezelőtt heteró kapcsolatban volt. Akkor minek a sok hűhó a semmiért...Mondtam, hogy azokért akik nem tudnak heteró kapcsolatban lenni egyáltalán.Válasz: X is ezt mondja , de bezzeg ezelőtt... Szóval azért egy kicsit gondolkodjatok el, mielőtt egy ma ilyen súlyos,komoly címkét magatokra vesztek,mert ez feleősséggel is jár.
2019. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

A 6-oskának tényleg nagyon cuki aranyos kis angyal lehet a barátja, aki akarata ellenére megdugta🤣


Kb.mint ezek a kedves férfiak:

[link]

2019. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!