Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen érzès nőként nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzès nőként nővel élni hosszútávon (10+ év)? Mik a legjobb közös élményeitek vagy szokàsaitok?

Figyelt kérdés

#leszbikus #biszexuális #monogámia #hosszútávú pàrkapcsolat
2019. dec. 10. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mi most lesz, hogy 12 éve élünk együtt. Párom 45, én 36 éves vagyok. Az első hónapok voltak nehézkesebbek, mert az a 9 év, ami van köztünk, sok mindenben meglátszott akkoriban. Mára nyilván összekovácsolódtunk, és nincsenek olyan próblémáink, mint akkor. Például nagy rendszerető, pedáns ember, (én sem vagyok igénytelen, viszont nagyon szétszórt) ezért allergiás rohamot kapott, mikor szanaszét hagytam a dolgaimat a konyhapulton, kanapén előszobában... Ugyanígy nekem is vannak heppjeim, csak én mosogatok, mert nem mindegy, hogy merre néznek az edények, nem szeretem, ha nagyon vízcseppes marad az evőeszköz, stb. Összeköltözés után derül ki, hogy ki mit fig csinálni a házimunkát illetően. No meg lakva ismerszik az ember igazán, és egymás szokásait is el kell viselni. Miután lefürdik, még órákon át köntösben mászkál, amit nehezen szoktam meg, mert vagy letépném róla (időnként persze megesik), vagy az a bajom vele, hogy ha nyáron nézek rá megsülök, ha télen, megfagyok. Akárhogy próbált "nevelni", a mai napig pizsamában viszem le a szemetet hurrikánban is. Egyébént kezek a legjobb közös szokásaink, mert együtt csináljuk. Az egyik csinálja, a másim meg idegeskedik. És közös élmény, hogy leállunk vitázni az ilyeneken a mai napig. De nem unom, unhatatlan, hogy 11 év után is azt hallgatom, hogy a kulcscsomómnak nem a pulton, hanem a fogason van a helye. :)
2019. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vártam az első választ, kíváncsi voltam, létezik-e ilyen sok ideje tartó kapcsolat, megérte várni! Cuki az első válasz! Érződik is a válaszból ez a sok idő, csiszolódás! Remek, sok boldogságot még! :)
2019. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és kiderült, ki is hordja a nadrágot! :)
2019. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm a vàlaszodat, még legalàbb 100 év boldogságot kívànok!

(Arra mondjuk kivàncsi vagyok, hogy ki pontozott le ès miért, ha direkt volt akkor menjen szàlka a körme alà..)

Még vàrok tovàbbi vàlaszokat, remèlem vannak többen is akik ilyen règóta vannak együtt.

2019. dec. 11. 00:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, köszönjük! 2-es! Én hordom a nadrágot! Az egy dolog, hogy minden reggel a párom készíti ki, melyiket... :)
2019. dec. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok! Fő a kompromisszum! 😊👖👒
2019. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Mi 11 éve vagyunk együtt és nekünk is az eleje volt nehézkesebb. Akkoriban volt egy barátom, de nehezen vallottam be magamnak hogy már nem fűznek hozzá érzelmek.

Aztán elkezdük a kis életünket ami eleinte igen sok akadályt gördített elénk, így úgy döntöttünk autóba szállunk és meg sem álltunk Hollandiáig. Itt újrakezdünk mindent, majd bővült a család 2 4lábúval.

Azt mondom ennyi év távlatából is, hogy a legjobb dolog ami történhetett velem hogy megismertem őt.

Nem csak a párom de a legjobb barátnőm is. És többnyire az összezördülésünk oka hogy ki porszívózik. Azt vhogy egyikünk se szeret.

De amit imádunk: motorozni, társasozni, kártyázni, grillezni (sokszor viharban is) vagy csak egy nehéz nap után elnyúlni a kanapén és ráhajtani a fejem a vállára (miközben 4 lábú társaink fintorogva ránknéznek hogy nem velük foglalkozunk).

Aztán reggelente a készülődések munkába (bár ezt inkább én kedvelem mint ő) egyszerre kelünk de ő mindig előbb van kész. Mire az utolsó vakolatot is felviszem a képemre addigra ő lefőzi a kávét és elkészíti a 4lábú gyerekeket. Bár erről inkább őt ne kérdezzük mert morog mire leérek h megint elkésünk. De sajnos minden reggel elkésünk amihez tulajdonképpen már hozzászokhatott volna. (Hála az égnek a főnökeink ilyen téren elnézöek.)

Amit még szeretünk az az újítgatás. Vettünk egy házat pár éve és tóbbnyire saját magunk újítjuk fel (a szomszédok örömére). Így a hétvégi kalapácsolás nálunk majdnemhogy alapfeltétel.

2019. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!