Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Nektek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Nektek volt olyan, hogy megbántátok, hogy egyáltalán összejöttetek valakivel?

Figyelt kérdés
Nekem pár éve volt egy rövid kapcsolatom egy csajjal, akitől soha többet nem akarnék semmit. 25L
2019. dec. 11. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert mindenből tanultam és fejlődtem. 😊
2019. dec. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, az, hogy soha többé nem akarsz semmit tőle, az egy dolog. Én se akarok semmit az exemtől, de ennek ellenére örülök, hogy együtt voltunk, nem bántam meg, mert segített fejlődni, és tudom, hogy mire figyeljek a jelenlegi kapcsolatomban.
2019. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jogos, csak na, akkor is, van olyan helyzet, amikor inkább negatív dolgok jutnak eszedbe ha visszagondolsz, és hogy bár meg se történt volna. Viszont lehet tényleg tanultam az esetből
2019. dec. 11. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Én értem, miről beszélsz, engem is inkább negatív érzelmekkel tölt e ha visszagondolok. Lehet, hogy azért mert viszonylag friss az egész, vagy mert az első kapcsolatom volt, vagy mert túlérzékeny vagyok, vagy talán mert csúnyán ért véget. Persze biztos tanultam is belőle! Minden kpcsolatnak van meggyászolási ideje, Kérdező. És azon meg, hogy akkor miért jöttél össze vele, kár agyalni. Így legalább rájöttél, mi az, amire nem vágysz :)

( 20/L )

2019. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Volt ilyen kapcsolatom és mondhatom, hogy majdnem teljesen tönkretett pszichésen.

Ennek ellenére nem bántam meg, mert enélkül nem lennék az, aki most vagyok. :)


18L

2019. dec. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért ne lenne? :D
2019. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, viszont én sem akarnék már az exemtől semmit sem. Visszagondolva sokszor elgondolkozom, hogy vajon normális voltam abban az időben, hogy összejöttem vele? Ezekből lehet igazán tanulni! :) 23/L
2019. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!