Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van kedvenc parfümötök?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedvenc parfümötök? Milyet használtok? (Kategória! )

Figyelt kérdés
A párotokon mi az az illat, ami leginkább beindít?
2019. dec. 26. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van vagy 4 fajta amit imádok magamon,persze mind férfi.A mostani kedvenc Antonio Banderas.

Másokon a női illat tetszik.

L

2019. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fiús vagyok de női parfümöt használok XD azt szeretem máson is :D Christina Aguilera a kedvencem :)
2019. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor igazán nőcis akarok lenni, akkor Boss Femme illatot használok. És ami bármikor beindít, ha egy másik nőn érzem: Shiseido Zen.

(ha egy bi lány válasza is hasznos lehet)

2019. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
La vie est belle ezen belul Celine Dion :)))
2019. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok


Replaynek a rozsaszinjet imadom(nem jut eszembe a neve) , desigual bloom, meg a Zara Lily pad, Zara femme.


Masokon is ezt megereznem odaig lennek :D


Edes illatokat szeretem :)

2019. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kedvencem La Rive- Queen of life. Az olyanokat szeretem amik először fűszeresek, aztán a nap végén átmegy édesbe, mézeskalács illatba.

Másokon a férfi parfüm tetszik, vagy a natúr illatuk (az arcon, kezen).

2019. dec. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
repülőtereken mindig veszek, mert egész olcsó, tudom ajánlani! :D eddigi legjobbak, amiket onnan szereztem: elizabeth arden green tea pomegranate (egyébként a sima is nagyon jó volt), ck sheer beauty, one, summer (ezek közül az első a legjobb), barátnőm kedvence a tommy girl, én már nem tudok dönteni... :D
2019. dec. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lazább , sportosabb szetthez Valentino Blush, ha elegánsabb ruhában vagyok, ami elég gyakori, akkor Versace-Crystal Noir vagy Paco Rabanne Black XS.
2020. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!