Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A Tomboy leszbikusok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tomboy leszbikusok milyen tipusu lanyt preferalnak?

Figyelt kérdés
Inkabb a fius vagy a lanyosabbakat? Vagy ez olyan mint a heteroknal hogy ki melyiket? Vagy naggya ilyent kisebb resze olyant

2020. jan. 3. 18:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Butch vagyok, nekem a csajosak tetszenek.Fiúsak sose jöttek be.
2020. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy. A fiúsabb lányok vonzóak, a lányosabbak pedig csinosak :)
2020. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi. Még várok
2020. jan. 3. 23:24
 14/19 anonim ***** válasza:
39%
Hat, koszonheted a tobbieknek a valaszokat, hogy annyi az eszed, hogy egyedul nem tudsz rajonni, hogy mindekinek mas az izlese, mas jon be, es nincs jogszabalyban eloirva, hogy egy fius csaj milyen kinezetuvel johet csak ossze. Eszleny!
2020. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Uristen. Ez az elso hogy lany tetszik baz.dmeg meg is honnan kéne tudjam mit hogy van? Eléggé sajnálom,ha normális válaszra nem vagy képes és ilyen gyökér vagy
2020. jan. 4. 18:49
 16/19 A kérdező kommentje:
Mi hogy van*
2020. jan. 4. 18:50
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiúsabb vagyok. Mindkét féle lány el tud varázsolni, a személyiségétől, kisugárzásától függ.
2020. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Sokat segítettetek
2020. jan. 4. 23:42
 19/19 anonim ***** válasza:
37%
"Ez az elso, hogy csaj tetszik, honnan kene tudnom?!" Nekem meg ELETEMBEN NEM tetszett pasi, meg is tisztaban vagyok, hogy nekik is egyenenkent mas az izlesuk, esetuk. Ugy szeretem egy nap megerteni az ilyen eszetlen embereket, hoyy megis mit gondolnak amikor ilyen kerdest feltesznek
2020. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!