Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ti belemennétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belemennétek, ha lenne egy jó meleg fiú barátotok, és szeretnétek gyereket mindketten, de ugye nem lehet, éshogy nem spermabankból, hanem az ő spermáját használnátok fel, családalapítás céljából?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

Nekem nem kell baráttól gyerek. Legjobbtól meg főleg nem, őt nem azért "tartom".


És nem állnék össze egy férfival sem a gyerek miatt. Miért? Mert én két anyát akarok a gyerekemnek és nem két anyát meg egy apát. És a feleségemet sem szeretném azzal sérteni, hogy a közösen vállalt gyermekünknek ő csak a keresztanyja lehetne.

2020. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Én heteró vagyok és megkért egy leszbikus ismerősöm, hogy ejtsem teherbe.

A barátnőjével gyereket akartak, de ők se akartak sperma bankba menni, így hát megkértek.

Sajnos elvetélt és egyelőre nem szeretne újra próbálkozni, mert még korai lenne neki.

26F

2020. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amúgy így a gyereknek két anya mellett még két apja is lesz. Lehet pároddal menni nyarali, addig a gyerek apunál van, mint az elvált szülőknél, csak itt békesség van. Nem értem a fújolást.

Van ismerősöm aki most van ilyen projektben srác is és ő is szinglik, haverkodnak, hogy megegyeznek-e a nézeteik az egészben és tényleg az ő gyerekéről legyen-e szó. Nyilván barátoknak is kell lenniük hozzá.

Az már más, hogy régóta fennálló barátságnál bevállalja-e ezt az ember amúgy.

2020. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!