Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ki hány évesen lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki hány évesen lett lezbikus és miért?

Figyelt kérdés
Válaszokat előreis köszi.

2020. jan. 19. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen megerőszakoltak hárman. Nagyon megviselt. Majd 3 év múlva volt az első női kapcsolatom. Akkor éreztem nagyon jól magam először hosszú évek után. Ennek 5 éve, azóta is együtt vagyunk.
2020. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
33%

Nekem az első szexuális élményem, egy "lezbikus" lánnyal volt,(15 évesen) és le is feküdtem vele, akkor még nem tartotta magát annak, mostmár igen.

Igenis lehet lezbikussá "vállni", (neki elég rossz szexuális élményei is voltak), de úgygondolom csak aztmondja magáról mertcsak csalódott a férfiakban(a mai napig beszélek vele, és hát azért nem úgy beszelgetünk gyakran, mintha ő meleg lenne), és szerintem a többség 15-16 évesen "lett" lezbikus ilyen.

2020. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Egyébként 18/f
2020. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!