Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kinek jönnek be a "favágó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek jönnek be a "favágó típusú" tüsihajú nagydarab kockásinges nők? Aki ilyen tipus milyen partnert talált maga mellé?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikusok kb 0,01 százalékának.
2020. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudol sokakat akiknek tipuskusan ez lenne az esete. Szerintem az ilyen tipusu nők magukjhoz hasonló testalkatú és “sztereotipusos leszbinek” kinéző csajt találnak maguk mellé. De ez nem arany szabály. Sajnos nekem nem jönnek be de igazából nem sok ilyet làttam ide haza inkább csak amcsi filmekben
2020. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Unokaöcsémnek volt ilyen típusú barátnője. 190 centi magas, erős testű, molett nő. (mindenki csak orge csajnak hívta a háta mögött) A srác fele akkora sem volt, de oda volt érte. Az óriás csaj egy igen szép lányért hagyta el őt.
2020. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Serpent válasza:
Bukok a nagydarab nőkre, de ez nem az én esetem.
2020. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!