Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kérdés! Volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kérdés! Volt olyan az életetekben, aki (k) ről nehéz volt lemondani, mint párkapcsolat/ szerelem?

Figyelt kérdés

Hogy tudtátok feldolgozni? Barátok tudtatok maradni?

életkort is íratok légyszi



2020. jan. 24. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hijj, kinek ne lett volna...?!
2020. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudtunk, mert az egyik össze-vissza hazudozott a másik kettő meg nem akarta felfogni, hogy vége van és nem akarok többet semmit. Mindent jó nehezen dolgozok fel hónapok alatt. :D Sokat kirándulok meg barátokkal vagyok meg lefoglalom magam hobbikkal.
2020. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Hetero F válasz!


Minden embernek lehetnek, voltak, vannak, és lesznek ilyen gondjai!

2020. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
A kérdés "leszbikus" de ennek nincs köze a szexuális irányultsághoz. Minden kapcsolatból nehéz az elválás ha valódi érzések voltak benne, az hogy az exével ki milyen kapcsolatban marad utána meg mindig egyedi - két emberen múlik.
2020. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, tisztában vagyok vele, de engem most kifejezetten a leszbikusok válasza érdekelne.
2020. jan. 24. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónapja ért véget. Azóta sem tudom elfogadni ezt, minden nap hiányzik, minden este gondolok rá, néha sírok miatta. Megpróbáltunk barátok maradni, de mivel többet akarnék ugyanúgy, ezért nem ment. Semmit sem tudok róla azóta. Egyszer biztos túlteszem magam rajta. Valószínű akkor, mikor jön más.
2020. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írj és kifejtem neked, mert hosszú sztori

19/L

2020. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen volt és nem tudtam a barátja maradni. Szándékosan egy hatalmas konfliktust generáltam, hogy ő se akarja az én barátságomat. De bejött, mert túl léptem.

22l

2020. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!