Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezen különbségek szabhatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen különbségek szabhatnak gátat a kapcsolatunknak hosszú távon?

Figyelt kérdés

Én pl. félénk, szégyenlős, emellett kimondottan alacsony növésű, vékony vagyok, párom ezzel szemben magas, vaskos, nagydarab, erélyes hangú, bátor és határozott, ami a szívén az a száján. Én nagyon mélyen érzelmes, romantikus típus vagyok. Neki is van érzelmes oldala is, de ő inkább amolyan vadóc, pajkos, huncut. Meg pl. nekem visszafogottabb az öltözködésem, neki kissé kihívóbb. Ha esetleg ez még számít: Én 18 éves vagyok, ő 21, habár a kor nem hinném, hogy számít.


Szerintetek butaság ilyesmiken izgulnom? Vagy idővel beárnyékolhatja a szerelmünket?



2019. okt. 14. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből aztán semmi nem derül ki a kettőtök közti összhangról. Plusz az ellentétek vonzzák egymást (egy bizonyos szintig).

Ha elvagytok, akkor ne agyalj.

2019. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írta, ebből nem derül ki. Fontosabb mennyire tudtok kijönni egymással, s az, hogy a különbségek ellentétek vagy pedig egymást kiegészítő tulajdonságok lesznek és pont hogy együtt alkottok egy nyerő párost.
2019. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó. Lehet, hogy ostobaság volt feltennem a kérdést, hisz végtére is pont a természetünk ill. adottságaink miatt szerettünk egymásba, csak valahol mélyen egy picit mégis megijedtem, mert gyakran hallani az emberektől megjegyzéseket, hogy az egymástól nagyon eltérő párok előbb-utóbb úgyis szétmennek. Igazatok van, nem szabad izgulnom, hanem csak élni a szerelemnek és annak minden pillanatának. Köszönöm mindkét választ! :)
2019. okt. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!