Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy ez kellemetlen? Vagy lehet van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Nem olyan régóta ismerjük egymást, viszont azt sikerült megtudnom róla, hogy nagyon barátságos és szívesen lép fizikálisan kontaktusba azokkal, akikkel jóban van. Gondolok itt random ölelgetésre, csak úgy bújik az emberhez ha szomorú, szóval nagyon kedves egyébként. Nem szexuális mozdulatokra gondolok, egyáltalán nem.

Elmondtam neki, hogy a lányokat szeretem, s bár eddig is sejtettem, mikor kimondta, hogy 100% hetero, tudtam semmi esélyem. De mindig odafigyel rám, mindig szívesen meghallgatja minden bajom, kezdem megkedvelni. Tudom, hogy nem direkt csinálja ezeket, de hogyan mondjam el neki, hogy kényelmetlen ha mindig ilyen szeretettel bánik velem? Mert egyébként nem zavarna, de így csak magam bántom.

Azon is gondoltam, valahogy ráveszem, hogy adjon esélyt hetero létére, hátha..de az milyen már, lehet nem is jó dolog...



2020. jan. 29. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha neked zavaró, hogy heteró létére így viselkedik veled, akkor tarts távolságot. Valószínűleg ő is ezt tenné veled, ha elmondanád neki, hogy ne viselkedjen így, mert te többet érzel iránta. Gondold át, hogy barátság működhet-?
2020. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Nehogymár őt hibáztasd azért, mert neked sok a kedvessége! :D

Mindenkivel ilyen, ilyen az alaptermészete. Neked kell ezt magadban lemeccselned, nem őt megkérni hogy ne kedveskedjen veled. Ne haragudj, de ez vicc :D

Ritkítsd akkor a kontaktot vele, vagy ilyesmi ha neked ez túl nagy dózis és nem bírod el

2020. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen kerüljed.
2020. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem először magadban kellene legyőznöd azt, hogy te többet látsz az ilyen érintésekbe, mert ha ezt mondod neki, az mindenképp kellemetlen lesz mindkettőtöknek. De ha nem megy, én úgy közelíteném meg, hogy azt mondanám, szimplán nem szeretem, mikor ölelgetnek, megérintenek, mert nem vagyok ilyen típus. Ha a szexualitásodat belekevered, akkor szerintem akár tönkre is teheti a barátságot, mert elkezdi kellemetlenül érezni magát körülötted.
2020. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy hibáztatom érte!

Elég harcot vívok magammal is emiatt, de kerülni sem akarom, mert nem akarom megbántani, vajon miért nem akarok már barátkozni vele.

Meg szeretek vele lenni, csak...ah nemtudom

2020. jan. 29. 12:43
 6/14 A kérdező kommentje:
És ha megpróbálnám elcsábítani? Mármint full hetero ember úgysem létezik...
2020. jan. 29. 12:44
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Azért remélem, hogy ezt nem gondolod komolyan... De, létezik olyan ember, aki soha nem akarna a saját nemével szexuális kapcsolatot létesíteni. És egyáltalán nem normálisabb dolog, mikor homoszexuális/biszexuális emberek mondják, hogy full hetero ember nincs, mint amikor a heterók vonják kétségbe a többi szexualitást.


Persze ettől még próbálkozhatsz, de ne csodálkozz, ha vége lesz a barátságotoknak, mert ha ő kimondta, hogy 100%-ig hetero, és te mégis ráhajtasz, az eléggé sértő dolog. Ha te leszbikus vagy, feltételezem, te sem örülsz, ha férfiak környékeznek meg, mondván, hogy a leszbikusok szimplán nem találták még meg a megfelelő pasit...


22/L/bi

2020. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Jó ötlet csábitsd el! Akkor legalább Ő rak ki az életéből...
2020. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Kb olyan vagy, mint egy hetero hapsi. Közlöm vele, hogy meleg vagyok, de ő továbbra sem hagyja abba, azért is nyomul. Nemár, ez nagyon idegesítő! Tedd magad túl ezen. Ő csak egy kedves lány, aki nem akar tőled semmit. Értsd meg! ( mondjuk ahogy elnézem feleslegesen beszélünk... )
2020. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Inkább kerüld el
2020. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!