Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan közeledjek felé, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé, hogy észrevegye az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Van a sulimban egy biszex lány, aki már jó ideje tetszik,csak eddig mindig volt kapcsolata. Amikor beszélünk, akkor mindig mélyebb a szemkontaktus és amikor meglát úgy látom hirtelen vidámabb lesz, de lehet csak bemesélem magamnak.

Utalásokat tettem eddig csak neki, hogy a saját nememhez vonzódok, de konkrétan sosem mondtam. Viszont amióta ismerem csak barátja volt, szerintem jobban érdeklik a pasik és ez is kicsit visszatart.

És én sem vagyok valami tapasztalt, szóval nem tudom mit kéne csinálnom.

Hogyan mutassam ki neki, hogy úgy érdekel? Nem tudom mennyire legyek konkrét vagy csak próbáljak utalni rá valahogy.



2020. jan. 30. 01:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Jajjjj, ugyanez a szemkontaktus, mosolygás, nevetés a vicceken megvolt felőle! Amikor odajutott a szitu, akkor meg lerázott! Ne gondolod 100%-ban,hogy ezek arra utalnak... Szédít, amikor eljutsz a tényleges lépésig, akkor közli, hogy fiúk érdeklik. De sok sikert!
2020. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!