Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Két gyerekes anyuka a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyerekes anyuka a barátnőm és lassan már semmit nem kapok ebben a kapcsolatban. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején még teremtett alkalmakat arra, hogy kettesben legyünk, az estéket együtt töltöttük otthon. Aztán elmondta a gyerekeknek, hogy egy pár vagyunk és azóta semmi. Abból áll az együttlét, hogy játszunk a gyerekekkel. Közös programok csak a gyerekekkel. A "randi" az az, hogy elmegyunk a boltba. Soha nem randiztunk még. 10 és 12 évesek a gyerekek. Állandóan rajtunk lógnak a párom meg velük van elfoglalva, akár beszélgetünk, vagy bármit csinálunk nincs 2 nyugodt perc se. Odabúj hozzám, megfogja a kezem, megpuszil, de minden a gyerekek társaságában. A szex nagyon-nagyon ritka pedig az elején az is jól működött. De most már csak a gyerekek... Én igyekszem mindent megadni nekik és úgy érzem, hogy a párom is rengeteg szeretetet kap, mégse kapom vissza. Mintha csak a gyerekeit lenne képes szeretni. Én elfogadtam a gyerekeket, szeretem is őket semmi bajom velük. Tudom azt is, hogy mindig a gyerekek lesznek az első helyen, de úgy érzem, hogy én sehol se vagyok.

Érzem, hogy valahogy szeret engem a párom, de az intimitás az egy 0.

Beszéltem vele erről és azt mondta, hogy ő nem akarja, hogy vége legyen és azóta kicsit közvetlenebb is, de sose tudom, hogy most ez azért, hogy ne hagyjam el vagy tényleg így érez. Most már érzem, ahogy gyűlik bennem ez az egész, gyomorgorcsom van, rosszul vagyok, ma egész nap rossz kedvem volt és erre is az volt a válasz, hogy én mindenben a problémát keresem és problémák vannak velem, hogy mindig bajom van.

Egyébként már össze is akar költözni és mondta, hogy akkor majd más lesz. Tény, hogy a mostani lakásban, ahol laknak elég körülményes megoldani a szexet, és egyszer a gyerek ránk is nyitott, ami tudom, hogy nagyon megmaradt benne, lehet, hogy ez is kozrejatszik. Nagyon szeretem őket, de így már nem bírom tovább.

Nem tudom, hogy velem van probléma és én nem vagyok elég türelmes és megerto, vagy jogos ahogy érzem magam.

Én 25 éves vagyok ő 35, nekem még nincs gyerekem viszont elég érettnek érzem magam, családcentrikus vagyok és nagyon szeretnék családot. Nekem nem a bulizás és a kötetlen élet hiányzik hanem az, hogy ne csak gyereket nevelje, hanem kapcsolatom is legyen


2020. jan. 31. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mar legalább 2-szer megkérdezted, azóta se jutottatok semmire?

Szerintem jól jellemzi ez is, hogy miért van gond. A csodára vársz.

Ülj le kerek perec beszélj vele, mondd el, hogy egyáltalán nem akarod, hogy vége legyen, de ha így folytatja, vége lesz. Ennyi.

2020. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A nelkul, hogy hibaztatnam ot, csak es Kizarolag harmukra gondol.

Pont leszbikus baratai is vannak. Egyiknel tiz evig turt a mar klimaxon is atesett fel. Elvesztegette az idejet.

Nem ilyen egyszeru, fekete-feher ez persze, de az a szerencsed, hogy meg rovidebb ideje uszol az oceanba befele rossz iranyban.

Ez jobb nem lesz neked. Nagy megbeszeles, megigeres, egy napig tarto demonstrativ minden megint Jo lehet, de hidd el, most pattanj meg!

Kesobb a gyerekeknek is hianyozhatsz. Nem a te hibad. En szemely szerint semmilyen formaban sem akartam gyereket, de vannak megszallott anyak.

Tenyleg azt gondolom, ez csak annak kerdes, meddig huzod meg ugy, hogy neked nem Jo. Ja, es unokak is lesznek!

2020. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkább hagyd
2020. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a legjobb az lenne ha ezt a kapcsolatot lezárnátok, neked is, neki is, a gyerekeknek is. Tedd meg legalább az ő kedvükért, mielőtt túlságosan elkezdenének kötődni hozzád.

A gond itt nem a két gyerkőc, hanem a te és a párod hozzáállása, ebben a story-ban nem nagyon lesz közös metszet.

2020. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt látom, hogy a párod nemigazán ápolja ezt a kapcsolatot, csak úgy elvan és élvezi a helyzetet. Voltam én is hasonló helyzetben a párommal! Elfogadtam, hogy nála is a gyerekek az elsők, de ugye vannak olyan időszakok, amikor tudott volna rám időt szánni. Pl mikor a gyerekek suliban vannak, vagy az apjuknál. De ilyenkor sem azt éreztem, hogy sietne haza, hogy tudjunk találkozni. Akkor kértem, hogy nem-e tudna kicsit több időt szakítani rám, nem lógjon annyit a barátnőjénél, vagy a szüleinél. Először hisztizett, hogy neki van egy élete és nem hajlandó ezen változtatni, de aztán idővel változott, és nem egyszer meglepett, hogy megjelent az ajtómban.
2020. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebből semmi! Lehet, csak farzsebnek kellesz.
2020. febr. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ki kéne dobnod, 5 év múlva már 40 lesz azzal nem lehet annyira tervezni....

26l

2020. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!