Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Élheti meg traumaként egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élheti meg traumaként egy leszbikus nő ha belemegy olyan hármasba ahol férfi is van? (Csak a másik nő miatt)

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 14:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Ha megbeszélitek előtte a korlátokat, akkor nem. Csak jól válassz férfit, aki a megbeszéltekre és rátok is figyel.
2020. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy át fogja lépni amit megbeszélünk mert ha másnak jól esik, biztos nekem is... Én csak a másik nővel vagyok képes foglalkozni
2020. febr. 3. 15:08
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen
2020. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem bízol benne, ne menj bele. Úgy én sem mennék, ez azért komolyabb dolog annál
2020. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is kérdeznék valamit. Egy leszbikust mi vesz rá a puszta gondolatra is, hogy 3-asozzon pasi részvételével?
2020. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó neked miért nem mindegy? Hadd döntse már el ő, nem tudom miért esik jól beleokoskodni mindig más dolgába.

Az oldal lényege, hogy ő kérdez, te meg ha normális vagy, válaszolsz. Nem kötekedés meg kérdőrevonás

2020. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem bízom benne de a másik nőre vágyom... És így egyeztünk meg. Remélem hozzám a pasi alig fog érni.

Az biztos hogy nem "gyógyulok meg", ez merő fa**ág...

2020. febr. 3. 16:20
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Csak érdekelt volna, ha külön kérdést szánok ennek, akkor meg azért leszek szarrá oltva mert hogy leszbikus ilyet nem csinál. Ő ezt akarja, gondoltam az eredetét jó lenne tudni.

Nekem egyetlen lány se érne ennyit, ebből a legjobban a pasi fog kijönni, de mindenki azt csinál, amit akar.

2020. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Lehet. De lehet, hogy nem.


Hármas alatt sokmindent lehet érteni, szerintem kommunikálni kéne hogy ki mit szeretne, kinek hol vannak a határai, kinek mik a vágyai.


Beszélgessetek, ha ők ketten nem tisztelik a te határaidat akkor ne menj bele mert traumtikus lehet.

2020. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igazából ha nem tiszteli a határaidat az nemi erőszak, tökmindegy ki milyen nemű, ilyen emberrel tuti trauma lesz, akkor is az lenne ha 3 csaj lenne csávó nélkül.

Ha nem érzed magad 100% biztonságban, ne menj bele

2020. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!