Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus párok közül minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus párok közül minden esetben legalább az egyik fél ronda férfias nőietlen? Esetleg ezért lett ilyen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 06:14
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Mindketten noiesek vagyunk
2020. febr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Istenments, az olyan beteges. Mindketten igenyes, csinos nok vagyunk. :) szerintem ez a normalis
2020. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom mások milyenek, de mi nőiesek vagyunk és szépek ;)
2020. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Előfordul ilyen, mint hetero és meleg kapcsolatban is, hogy nem egy kifejezetten szép teremtés az egyik fél :) de miért lenne így minden esetben? Én pl fiús vagyok, de mégis egész szép, és szeretnek a férfiak is 💁
2020. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Viszont minden ilyet kérdező ronda és férfiatlan, ezért nem kell a nőknek és a nála sokkalta sikeresebbnek mondható leszbik inzultálásától próbál jobb kedvre derülni. Ettől te még ronda és sikertelen maradsz.
2020. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Hogy ronda az relatív... De nem vagyok nőies.
2020. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki számára mást jelent szépnek lenni. Ha természetes, külső adottságokkal "csúnya" valaki, amiről nem tehet, és nem igazán orvosolható, arról viszont nem tehet, azért nem kell bántani. Ha viszont azért, mert igénytelen és ápolatlan, mondjuk lustaságból fakadóan, az megint más. Nálunk a párommal én voltam a férfiasabb, mint külsőben, mint belsőben. Rövid haj, fiúsabb rubadarabok, domináns szerep, férfias házimunkavégzés, férfiasabb gondolkodás. Ettől még soha nem tartott senki kifejezetten rondának, férfiak szerint is szép vagyok a magam módján. Azóta kicsit nőiesebb lettem. Megnövesztettem a hajam, nőiesebben öltözködöm. Ettől még igyabaz az ember vagyok belül, külsőleg kicsit változtam. És? Nem hiszem, hogy mindig az ember külseje a döntő, legyen szó bármiről.
2020. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Azért arra is van példa, hogy a nőies, gyönyörű nő férfiasan viselkedik. Úgy is beszél. Ez taszító!


Ahogy egy "nem nőies" lehet bájos, megnyerő.


Sokan a külsőre mennek, ha valaki nem az ideálja szerint néz ki, az már nem is érdekes.

2020. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nálunk én is és a csajom is ogre 😑


Mióta rájöttem hogy leszbikus vagyok, szépen lassan elkezdtek vörhenyes ragyák nőni a hátamra, a fülem kérges és már a nyúlszáj is alakul. Általában a coming out utáni évben a lábon megjeleik a pata és kijönnek az első bibircsókok is. Ilyenkor már vonzza az embert a sör és a csülköspacal illata és elgondolkozik a kamionvezetésen is.


Na de most komolyan. 😬 Troll kérdésre troll választ.

2020. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9#😄😄

Amúgy fél igaz, nálunk én vagyok a ronda,de sajna egyikünk se ferfias🤷‍♀️

2020. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!