Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Férfias lányok? (leszbikusság)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias lányok? (leszbikusság)?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek az miért van, hogy a pasis lányok jönnek be?

Férfias gesztusok, amik amúgy a pasikonegyáltalán nem tetszenek.



2019. okt. 24. 08:17
 1/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi a választ, viszont annyival kiegészíteném, hogy a csajos csajok viszont nem jönnek be. Most akkor mi van?
2019. okt. 24. 08:22
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem bi vagy?
2019. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező jellegű, hogy leszbikusként minden létező lánytípus bejöjjön.

Azt mindenki alapnak tartja, hogy a fiúsak nem jönnek be valakinek, az normális.

Én akkor azt mondom az is normális, ha valakinek csak az jön be.


Egyébként együttlétet is el tudnál képzelni? Mert más az, ha valaki csak puszta vonzalmat lát és más, ha szexuális vágyat is érez.

2019. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szexuális vággyal együtt.


köszi az eddigi válaszokat!

2019. okt. 24. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért van ez mert mindenkinek más az ízlése és neked ez jön be nincs ezzel semmi baj. Van is kiszemelted vagy csak úgy összeségében jönnek be a pasis lányok?
2019. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi tetszik.Ebbe nem kell többet belegondolni.

Én fiús vagyok de csak a csajosak tetszenek.

2019. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek😊😬
2019. okt. 24. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiúsként a fiúsak tetszenek, igazából alapban vonzó náluk, hogy le tudják tojni a társadalmi elvárásokat és női mivoltukat teljesen elvárásoktól függetlenül tudják megélni. Plusz szerintem sokszor baromi erősnek is kell lenni lelkileg, hogy a sok sértést bírni lehessen, ami megint csak vonzó tulajdonság. Meg sokkal több a közös érdeklődési kör is velük, mint a lányosakkal, illetve férfi-női szerepekre nincsen nekem szükségem egy leszbikus kapcsolatban és így nem is lesznek.
2019. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Ízlések és pofonok :)


Én nem bírnék férfias lánnyal együtt lenni,bár én biszex vagyok.


De számomra az a nő aki nőies,finom :)


Trottyos gatya,férfi cipő,3 számmal nagyobb poló stb..minden csak nem nőies számomra.



Nem azt mondom,hogy a mini szoknyás magassarkúsok jönnek be,mert az már a nagyon véglet.

2019. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!