Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért csinálja ezt pár hetero nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt pár hetero nő?

Figyelt kérdés

Vannak olyan hetero nők, akik szeretnek játszani a leszbikus nőkkel. Direkt olyanokat csinálnak, ami félreérthető.


Itt most azokra a hetero nőkre gondolok, akik tudják, hogy a másik leszbikus.


Miért viselkednek így? Mi a céljuk?

Szívesen olvasnék hetero nőktől választ.



2020. febr. 17. 02:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint pl,mi érthető félre?
2020. febr. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Amiért a hetero nők incselkednek a férfiakkal.....
2020. febr. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Amiért mindenki kötöszködik mindenkivel
2020. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Kíváncsiság :)
2020. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert ö is szeretne egy szép nővel lenni csak nem valja be azééé.
2020. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

A leszbikus nők azt is félreértik ha keves vagyok velük. Főleg ha tudják hogy tudom hogy leszbikusok es úgy vagyok kedves.

Egyébként nekem is tetszik ha egy jó ízlésű szép leszbikus nőnek tetszem. Növeli az önbizalmam.

2020. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
99%

Sok okból lehet.


Van aki élvezi, hogy manipulálni tud, meg hízeleg az egójának az, hogy futsz utána mint egy lelkes kiskutya.


Van aki titokban biszex, esetleg még őrlődik, meg tudja mit akar, és érdekli milyen az, ha egy nővel flörtöl, de még nem meri megtenni az első lépéseket.


Van olyan is, akit kicsit máshogy szocializáltak mint téged. Néhány családban az emberek taktilisebbek, vagy több verbális csipkelődés fér bele. Ez kultúrális, meg egyénfüggő. Pl megfigyelted, hogy pl a koreai csajok folyamatosan kézen fogva járnak a barátaikkal, lánytestvérekkel, anyjukkal 25-30-40 évesen is? Én többjüknek gratuláltam hogy jajj de cuki pár vagytok, aztán kiderült hogy testvérek 😂😂😂

2020. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert imponál nekik, hogy nőknek is bejönnek. Szemét játékot játszanak... A férfiak meg velük játszanak. 😉
2020. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

#6 Mit értesz kedvesség alatt?


Mert van ami túl megy a kedvesség határán, ilyen a simogatás, a kacsintgatás, a célozgatások. Célozgatások után, ha kezdeményez az illető, akkor meg visszahőköl a drága "heteró", hogy ő még mindig a f***t szereti....


Inkább ne legyen kedves, én azt mondom!

2020. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészen odáig hittem, hogy mindig én látok bele többet, míg egyszer ténylegesen is játszott velem egy hetero nő. Ugyan nem voltam szerelmes, de belahabarodtam. Tudta nagyon jól, mindent tudott. Nem szimpla kedvességet adott, hanem durva szexuális utalásokat, mint például, hogy milyen kis édes vagyok, tuti valóban édes és finom is, hasonlók. Aztán végül akkor is férfi mellett kötött ki. Szerintem ez nem orientáció kérdése, nemtől és szexualitástól függetlenül is akadnak emberek, akik szeretnek szivatni másokat, és élvezik, hogy az kajtat utánuk, majd gyakorlatilag szenved. Ezzel csak az a baj, hogy (ugyan csak kirívó esetekben) előfordulnak olyan helyzetek is, amikor a másik fél tényleg elég nagyot tud sérülni lelkileg... Hogy elhiszi, mert gyakorlatilag el van hitetve vele, hogy esetleg több lesz a dologból, majd a képébe nevetnek, hogy ja rohadtul nem kellesz te semmire, főleg nem kapcsolatra. (Tapasztalat.)
2020. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!