Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Estetek már pofára, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estetek már pofára, vagy kerültetek cikis helyzetbe? Olyasmikre gondolok, mikor hetero lánynál próbálkoztatok, elutasítottak, stb.

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A fodraszommal igen. Cseppet belezugtam az evek alatt, az erinteseibe, ahogy beszelt hozzam, foglalkozott velem. Nem tudta, hogy leszbi vagyok, es az se derult ki, hogy o micsoda. Egyszer elmerult a tekintetem a melleiben, erre megkerdezte :

Tetszenek? Halk igent mondtam, aztan valasz: csaladom van. Kb ebbol semmi nem derult ki, de inkabb fodraszt valtottam.

2019. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer láttam ilyet egy buliban, már elég ittasak voltak a csajok, nem is igazán ismerték egymást, a heteró csajnak nagy volt a szája hogy ő amolyan szexmániás meg hogy a pasik nem bírják sokáig stb. gondolom nem sejtette a csajról hogy leszbi, vagy bi nem tudom tudom, lényeg az hogy a csaj valahogy rendessen alányúlt buli közbe, a heteró meg lekevert neki egy pofont meg akarta mondani hogy mit képzel magáról stb, erre a leszbi meg visszapofozta de a heteró csaj akkorát kapott hogy egyből csöndbe maradt, aztán a leszbi osztotta ki őt:)

Elég meglepő szitú volt.

2019. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok és kb. 16 éves koromban belezúgtam az egyik lányosztálytársamba. Ő heteronak mondta magát, de elég sokszor mondott más lányosztálytársainknak félreérthető dolgokat meg mesélte, hogy ő már csókolózott lánnyal ezért úgy gondoltam, hogy talán van esélyem. Előtte is sejtettem magamról, hogy talán bejönnek a lányok is, de nem voltam benne biztos viszont ez az eset ébresztett rá a biszexualitásomra így nem bánom, hogy megtörtént. A középiskola utolsó évében bevallottam a lánynak, hogy mit érzek iránta, de elutasított és kerülni kezdett, ami nekem nagyon rosszul esett. Az érettségi után megpróbáltuk még helyretenni a barátságunkat. Amikor már nagy nehezen túltettem magam rajta és eltűnt a rózsaszín köd akkor azt éreztem, mintha megvilágosodtam volna. Állandóan azért küzdöttem, hogy legalább a barátságunk maradjon meg, de bekellett látnom, hogy ez a lány sajnos arra sem jó, hogy barátok legyünk. Folyton beszólogatott mások előtt és leégetett, előfordult, hogy úgy beszélt velem, mint egy rakás sza.rral mindenki előtt. Ezeket a dolgokat észrevettem én szerelmesen is csak sajnos nem akartam tudomást venni a viselkedéséről annyira elöntött a rózsaszín mámor. Eldöntöttem, hogy ennek itt vége, velem nem fog tovább így viselkedni és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Volt egy érzelmes oldala is, de mikor rájött a lelkizhetnék folyton engem használt lelkiszemetesnek és csak arra voltam jó, hogy ha valami bántotta vagy felidegesítette, akkor felhívott engem és elpanaszolta nekem a gondjait. Minden tekintetben kihasznált. Pénzt kért kölcsön, amit sosem adott vissza, az ő telefonkártyáján sosem volt pénz és folyton az én telefonomról telefonálgatott. Olyan is volt, hogy éheztem miatta, mert lusta volt magának ennivalót csomagolni az iskolába és folyton kunyerált másoktól kaját, sőt még innivalót is és volt olyan, hogy én 2 szendvicset csomagoltam magamnak és ő elkérte az egyiket így nekem csak egy maradt egész napra és úgy jöttem haza az iskolából, hogy tök éhes voltam, mert egész nap csak egy szendvicset ettem. És nem azért nem volt kajája meg innivalója, mert annyira szegények voltak, hogy még kajára se jutott. Tény, hogy nem voltak rózsás anyagi körülményeik, de nem voltak olyan szegények, hogy ennivalóra ne jusson. Azért nem volt ennivalója, mert reggel mielőtt eljött az iskolába mindig elment a legjobb fiúbarátjához és a barátjánál kezdte a reggelt és cigiztek meg kávéztak aztán ez sokkal fontosabb volt, mint kaját csomagolni magának egész napra. Sajnos engem nagyon durván elborított a rózsaszín köd, de tanultam belőle és többet nem hagyom magam kihasználni. Aki hasonló helyzetben van, annak üzenem, hogy ne hagyjátok magatokat kihasználni se anyagilag, se érzelmileg. Nem ér annyit az egész. :)
2019. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogyne történt volna ilyen. Középsuliban azt hittem bejövök neki, úgyhogy meg akartam csókolni. Kislisszolt a karjaim közül, mint egy angolna. Úgy nézett rám, mint a véres rongyra.

Többet nem nagyon állt szóba velem. Akkoriban bántott, de aztán megismertem mást :)

2019. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"csaj valahogy rendessen alányúlt buli közbe"


Szerintem ezért bármilyen érdeklődésű nőtől megkapta volna a taslit. Mekkora bunkóság már!

2019. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5

Ez igaz, de szerintem a leszbi csaj tényleg úgy vehette hogy kacérkodik vele a hetero, gondolom ő azt gondolta hogy nem hetero a csaj és kikezdett vele,teljesen úgy jött le hogy heteró létére mostmár kipróbálná egy csajjal a dolgot és ezért mert gondolom így alányúlni, szóval valószínű hogy szimpla félreértés volt részéről a dolog.

Viszont a heteró csaj is meglepődött, először amikor alányúltak, másodszor amikor vissza kapta a pofont.

2019. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ezért simán feljelentettem volna: szexuális zaklatás és könnyű testi sértés. Szemtanúk vallomása alapján 1 év felfüggesztett.
2019. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7

ez egy házibuliban volt a csajok elég spiccesek voltak, amúgy nem hiszem hogy egy pofonnal bárki is foglalkozna, már hatósági személy.

Meg szerintem be se ismerte volna a heteró csaj hogy miket mondott előtte, már hogy lányokkal így meg úgy kipróbálná stb. szerintem csak játszotta az agyát, a leszbi meg komolyan vette.

2019. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az meglehetősen kínos, mikor a lány, aki tetszik tőled kér csajozási tanácsokat egy (mint később kiderült) heterohoz...
2019. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó pár évvel ezelőtt velem történt ilyen, azóta sem mertem kezdeményező lenni hasonló helyzetekben ebből okulva. Az illető hölgy jóval túl volt a harmincon és még egyáltalán nem látta senki pasival, kapcsolatban ill. megtudtam róla, hogy kamaszként tett olyan kijelentést, miszerint "nem szereti a férfiakat", továbbá minden viselkedése felém azt jelezte, hogy érdeklem őt mint NŐ. Nekem is tetszett évek óta, ezért felbátorodva éreztem magam, hogy egy váratlan helyzetben elé álljak és kezdeményezzek, mire Ő kb. hülyének nézett és mint aki nem érti miről beszélek. Iszonyat kellemetlen volt. Hosszú lenne leírni, de tagadhatatlanul leszbikus, aki tanárként egy siralmas alibi kapcsolatba menekült a kisvárosi konzervatívak elől.

Azt gondolom, rengeteg házasságban élő nő látens leszbikus, nyíltan konkrétumok elé állítani pl. egy buliban nagy hiba, bebújik jobban a csigaházba, maximális diszkréciót igényelnek.

2019. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!