Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus csajok, nektek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csajok, nektek volt már olyan esetetek, hogy nagyon tetszett nektek egy lány, nagyon tudtátok volna szeretni, de ő hetero volt?

Figyelt kérdés

Szerelmesek voltatok, de ő hetero volt, ezért esélytelen volt ez a kapcsolat. Túl lehet ezen lépni? Vagy a szeretet azért végig megmarad? Mennyire volt nehéz elfogadni, hogy sajnos ő nem fog viszont szeretni?


A válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2020. febr. 11. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,sokáig szerettem még,segítettem neki pasizni is.Haverok maradtunk.
2020. febr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen 7 éve volt az első és egyetlen ilyen. Túl léptem rajta, de azóta se tudtam beleszeretni senkibe. Mennyire volt nehéz?-én teljesen kifordultam magamból ezért, és nagyon nem jó irányba
2020. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen ez soha be nem gyógyuló sebeket okozott (akkor legalábbis azt hittem). Aztán rájöttem, hogy egy kölcsönös érzelmeken alapuló kapcsolatnál nincs jobb dolog, meg is tapasztalhattam és már el is felejtettem a hetero lányt. Nem kell kétségbe vonni, hogy szerettem-e, egyszerűen csak megértettem mi az az elmúlás. Olyan dolgot meg nem sajnálok elengedni, ami kifordított magamból (mint az előttem szólót is).

Igen, túl lehet élni, ha az ember megpróbálja racionálisan szemlélni. A szerelem 2 irányú. Minden más csak plátói, azért meg nem éri meg eret vágni (se szó szerint, se képletesen).

Mindenkinek meg kéne tanulnia a tovább lépést és a mostban élni. Különben évekig siránkozhatnak, de annak mi értelme.

2020. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2020. febr. 11. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban is voltunk több mint fél évig. Majd "heteró lett". Állítása szerint... Lett pasija, meg is van még. Nekem ő volt a nagy szerelmem, és hiába volt ez már több mint egy éve, nem múlik el. Egyébként kb haverok maradtunk eleinte, mostanában már nem beszélünk.
2020. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő volt, én akkor még szinte gyerek. Majdnem egy évtized telt el azóta, de még mineig nem sikerült ezen túllépnem. Azóta felnőttem, kissé máfelé is sodort minket a szél, bár hosszú évekig bírtam ezt a helyzetet, ő mindent tudott. Ezzel nem csak az a baj, hogy rossz írányba fordít ki mindannyiunkat, hanem képtelenné tesz minket szeretni és szeretve lenni. Megkeserít, illúziókba hurcol, leláncol. És a viszonzatlan szerelem életeket képes tönkretenni. Nem csak a miénket, akik hiába szeretünk. Hanem mindenkiét, aki szeretne minket bármilyen formában. Elvégre képtelenek leszünk a viszonzásra, mert a csalódás által már nem engedünk közel senkit, nem hiszünk senkinek, annak se, aki tényleg minket akarna.
2020. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez nagyon szomorú dolog, legyen valaki hetero-, vagy homoszexuális. :(
2020. febr. 11. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!