Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire eltérő a libidód a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire eltérő a libidód a párodétól? Okoz ez gondot a kapcsolatotokban? A kezdetektől eltértek az igényeitek, vagy idővel az egyik félnek lecsökkent? A kérdés leszbikusokra vonatkozik!

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Az enyém nagyobb. Nekem alapból nagy, neki viszont szerencsére könnyen meg tudom hozni a kedvét :)


Volt olyan, hogy én nagyon be voltam indulva, ő viszont nem.

De nem érdekelte, hívott hogy lovagoljam meg :) A végén ő volt, akit vissza sem lehetett volna fogni, annyira be volt indulva.


21/N

2020. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
1-es vagyok, ezer bocsánat, nem vettem észre a kategóriát
2020. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majdnem írtam én is 1#-s😀

De tetszik amit irtál,az én párom nem ilyen...

2020. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom eszméletlen nimfó, ha rajta múlna, minden nap minimum 3x szexelnénk és akkor is 2 órán át. Nem kötött a munkája, az enyém viszont igen, úgyhogy elég fáradt vagyok néha, de akkor is mindig meghozza a kedvem. A kezdetektől fogva nagyobb volt a libidója, nekem elég lett volna hetente vagy kéthetente egy menet. Aztán mára már kiegyeztünk napi 1-ben, de ha úgy adja, kétnaponta megy a hajrá. Ő 32 éves, én 24 6 éve vagyunk együtt.
2020. febr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Picit. Ő inkább reggelente, én esténként vagyok kancás 😂

Van olyan, hogy az egyikünknek nincs kedve/energiája/fáj valamije, de a másik szeretne. Ilyenkor nincs semmi, tiszteletbe tartjuk egymást.

Nekem igazából a közelség a fontos, ha szex helyett megmasszírozom a hátát, befonom a haját az is kellemes intimitás, kiegyezhetünk ilyesmiben ha az egyikünk fáradt. A körmét is kilakkoznám vagy a talpát is masszíroznám, de neki herótja van a meztelen talpaktól (nekem sincs lábfétisem, szóval nem zavar hogy nem szabad a lábához nyúlni). A kezén meg meló miatt nem lehet körömlakk.


Hullámok vannak, mindketten hajlamosak vagyunk depresszióra, illetve testkép zavarra, ez is néha felüti a fejét.


Kettőnk közül én vágyom több változatosságra, ő kb 3-4× kért meg valami más pózra, egyébként boldog háton fekve mert úgy tudja fogni a másik kezemet meg látja az arcomat.

Szerintem ez nagyon romantikus, de én szívesen kísérletezek mindenféle pózokkal, játékokkal, fehérneműkkel, technikákkal.

Ez vicces, mert ő pl kötéllel nem tud mitkezdeni, pedig küldtem neki csomókról, egyszerű mintákról képeket, és mondom is neki, hogy hogyan csinálja de nem jön össze.

Gondoltam jó, akkor veszek bondage tapet, az egyszerűbb, azt nem kell csomózni, csak önmagához ragad, de az se az igazi, leesik, nem elég szoros vagy nem jó szögbe teszi fel.

Sztem a következő a bilincs lesz, azon nem sok mindent lehet elszúrni 😏


Kicsit tartok tőle, hogy nem meri mondani, hogy mire vágyik, de elmondása szerint neki nincs annyira igénye ilyesmire de szívesen kipróbál velem dolgokat.

2020. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!