Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hatással van az önbizalmadra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatással van az önbizalmadra az ismerkedésben, ha tőled nagyon eltérő lány a "kiszemelted"?

Figyelt kérdés

Pl. jelentősen fatalabb/idősebb vagy stílusban nagyon eltérő vagy külsőben nagyon különböző lány esetén.

24/bi/L



2019. ápr. 6. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eltérőség nem, de mindig nagyon örülök mikor mondják, hogy mennyire tetszik nekik a stílusom és határozottan növeli, főleg ha valaki porig rombolta... nem sokak kezébe adtam ilyen fegyvert mondjuk. Bárkitől jól esik ez, néha meg nagyon meglepődök, hogy kiktől jön ilyen visszajelzés, remélhetőleg jobban nézek ki, mint gondolnám. :D Külsőmet illetően múltam miatt sosem lesz teljes az önbizalmam.
2019. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem momdanám hogy az önbizalmamra van hatással de kifejezetten rosszul érint ha túl különbözőek vagyunk

A zsák a foltját elvet követem

2019. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem bizonyos típusú lányok nagyon zavarba tudnak hozni. (És nagyon mások mint én.)
2019. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!