Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek zavartalanul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavartalanul működhet itthon egy kapcsolat? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e valami tapasztalatotok hosszabb együttéléssel kapcsolatosan.

Nem súgnak össze mögöttetek, vagy a szomszédok nem pletykálnak, utálkoznak stb?

Tudom, senkinek semmi köze hozzá, és nem kell világgá kürtölni, de szerintem ha valaki reálisabban belegondol, az emberek egyszerűen nem tudják békén hagyni a másikat, bele kell mászniuk a másik életébe.

Vagy ha tudják is körülöttetek, akkor se érdekli őket esetleg nagyobb városokban? Kinek mi a tapasztalata/véleménye?


Köszönöm előre is a normális válaszokat. Esetleg meleg srácok is írhatnak, az is hasznos lehet.



2020. febr. 23. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem verjük nagy dobbá, akkor működhet :)
2020. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kell fűnek-fának hangoztatni, de ha mondjuk gyanús lesz, hogy két nő él együtt? Elképzelhető, hogy mondjuk emiatt lesznek kiutálva? Vagy azért már lehet reménykedni, hogy már felvilágosultabbak és nyitottabbak az emberek, vagy legalább képesek leszarni az ilyesmit?
2020. febr. 23. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Max. Pesten. De nyilván nem lehet minden embert előzetesen tesztelni, akivel közelebbi kapcsolatba fogtok kerülni/kell kerülnötök. Úgyhogy bizonyos mértékben bárhol lutri a dolog.

Sok sikert, ha ilyesmit tervezel/terveztek!

2020. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Szerintem nem feltűnő, hogy két nő együtt él. Minket se néztek rossz szemmel, mikor a barátnőmmel együtt éltünk. Bár lehet, hogy csak azért, mert azt hitték, hogy a fiatalok együtt bérelnek albit 🙄

2020. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1: hát bizony, ez nagyon nem mindegy.
2020. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha emberként rendben van a viszonyotok a szomszédokkal, akkor nem fognak gyűlölködővé válni, még ha meg is neszelik hogy mi az újság veletek. Szóval tisztességesek legyetek -alapvetőleg is! Ha valami fóbot fogtok ki, azzal úgysem tudtok mit kezdeni.

Másrészt az emberek egyre inkább elfogadóbbak manapság én azt veszem észre. Falun neccesebb, de városban sima az együttélés. Sok szerencsét kívánok

2020. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt élünk a párommal. Pesti nézetből vidéken, amúgy a Mecsekoldalon. Mivel panel, elég sok a szomszéd, szerintem a lakásnézéskor már beszéltünk szomszédokkal, mikor először láttuk őket. Tudják, hogy mindketten magasabb pozícióban dolgozunk, vagyis tanult, normális emberek vagyunk. Nem mondtuk, hogy egy párt alkotunk, de nem is rejtegettük, bár soha nem csókolózunk az utcán, vagy hasonlóak. És nem csak azért, mert két nő vagyunk, hanem merz ez ránk tartozik (egyéni vélemény). 4 éve lakunk itt egyébkébt, nyilván mindkettőnk neve kint van, és tudják, hogy nem albérlők vagyunk, hanem a saját lakásunk. Engem személy szerint sosem érdekeltek a pletykák, nem vagyunk otthon sokat, így alig találkozunk emberekkel. Az utcán szoktunk azért néha kézenfogva sétálni, általában egy mosolyt kapunk visszajelzésnek, szerencsére még nem értek minket attocitások. Szoktunk Budapestre járni, ott ha kézenfogva látnak minket, volt, hogy megjegyezték, hogy nagyon szép pár vagyunk. Mindketten 30-asok vagyunk.
2020. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!