Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lehetetlen egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetetlen egy meleg pasinak leszbikus lányt/nőt találni?

Figyelt kérdés
Nem, nem szexelni szeretnék! Vagyis nem lánnyal, az nem megy úgysem. De Barátkozni szeretnék, de falakba ütközök sok helyen. Mégis hol, hogyan, miként lehetne?

2020. márc. 14. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sokkal érdekesebb kérdés, h miért szeretnél leszbikus barátot?
2020. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én anno direktbe meleg fiúkat kerestem, de annyira különbözik az érdeklődési körünk az eddig megismertekkel, hogy nem sikerült. Szóval én nem erőltetném a helyedben, ha falakba ütközöl. Vagy jön olyan, akivel megy, vagy nem. Ez ilyen.
2020. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1; Azért mert szükségem lenne Valakire. Férfiban nem fogok olyan barátot találni. Ha pedig hetero a nő, akkor talán nem barátságot szeretne, ami nem lenne jó senkinek sem.

2; Azért bízom benne, hogy valahol csak létezik.

2020. márc. 14. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Biszex lány vagyok, de minden tekintetben sokkal jobban vonzódok a lányokhoz mint a fiúkhoz. A legjobb barátom ugyanez csak fiúban. Tehát ő is a saját neméhez vonzódik jobban. Viszont ez csak véletlen alakult így, már jóval azelőtt legjobb barátok voltunk hogy bevallottuk egymásnak. Az igaz hogy így még jobban megértsük egymást, de nem emiatt vagyunk barátok.

Plusz mindkettőnknek vannak ellenkező nemű hetero barátai, de tudják rólunk hogy mi a helyzet, és teljesen tiszteletben tartják. Pedig a barátom rettenetesen jó pasi, csomó lány barátja van, és nem teljesen meleg. Úgyhogy ez hülyeség, hetero lánnyal is lehet köztetek simán csak barátság.

2020. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*még jobban megértjük egymást,
2020. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4; Neked ebben is szerencséd volt. Nekem nem jött be a hetero lány barát sajnos. Nem, nem őmiatta, hanem az ő barátnői miatt. Nem kis zavar lett belőle sajnos.

Talán ezért lenne jobb a tiszta barátság, ahol nem zavar be más része a dolognak. De lehet mégis lehetetlen?!

2020. márc. 14. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Én meleg vagyok de nem szeretem a leszbik társaságát.
2020. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbikus nőként, az egyetemen barátkoztam össze egy meleg sráccal. Mindenről nyíltan tudtunk beszélgetni. Úgy ismerkedtünk meg, hogy egyik órán egy kis 5 fős csoportba kerültünk, elég hamar megtaláltuk a közös hangot. Ő volt az egyetlen ilyen meleg barátom, a többi meleg ismerősöm nem volt olyan nyitott felém, mint ő.
2020. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!