Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, nektek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, nektek hogy hatott a coming out az anyátokkal való kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés

Mi alapból sosem voltunk jóban és félek, hogy ha elmondom neki, még rosszabb lesz :((


17/L/L


2020. márc. 15. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Mi sem voltunk joban, sosem ertett meg vagy volt bizalmas velem. Amikor elmondtam, szinten ellensegeskedett.

Hogyha nem jo a kapcsolatod vele, erosen javaslom, hogy ne mondd el neki. Vegtere is mindegy: semmi nem mulik azon, hogy tudja-e es a maganugyed tulajdonkepp, o ra ez befolyassal nincs es nem is lesz.

Kozelebb hozni pedig szinten nem fog, ha elmondod neki. Hidd el, idovel talan majd megsejti. Addig is coming outolj annak, aki tudod hogy tamogat majd :) irj, ha van valami!

2020. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatunk volt de ott valami kissé megtört...kb két hét. Azóta elfogadja, újra jó a kapcsolatunk de tartózkodó a témában.
2020. márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából semennyire.

Sosem voltunk túl jóban,így mikor elmobdtam se változott semmi.

Mostanság egyre jobb fej velem. Szóval nálunk ez nem befolyásolt sokmindent.

2020. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem erősített rajta, persze ha már ezen lehet pluszba erősíteni. Hangoztatta sokszor, hogy neki ezzel nincs problémája, menne pridera is, csak meleg van, én így is nehezen mondtam el. Nem tudom, hogy akiknek erősen homofób családjuk van, hogy esnek ezen túl, baromi nehéz lehet és őszintén sajnálom, hogy ilyen létezik.

Viszont baromi nagy kő esett le a szívemről, hogy elmondtam, mert úgy éreztem, hogy titkolok valamit. Pedig tulajdonképpen ez a magánügyem, az én kapcsolatom, ők meg reggel nem egy palit látnak a fürdőből kijönni, hanem egy lányt. A barátaimnak is nehéz volt elmondani - pedig ők voltak az elsők -, holott tudtam, hogy nem lesz ezzel senkinek baja, akinek netalántán mégis, azért meg nem kár.

Ezt nem csak neked címzem, hanem mindenki másnak is, aki hasonló cipőben jár: volt már arra precedens, hogy a szülői reakció kellemes meglepetést okozott. Ha nem tudod, mi erről a véleménye, ki kell puhatolózni. Van, hogy tök negatív egészen addig, amíg ki nem derül a gyerekről, utána változik jó irányba, van, hogy semleges (mármint nem a "nem vagyok homofób, de" című történetre gondolok, hanem a tényleg semlegesre) és van, hogy nem változik. Láttam mindre példát, ha meg vagy győződve arról, hogy az utolsó kategória, én nem próbálkoznék, amíg el nem költözöm, hiszen addig a családodtól függsz, van olyan, aki képes az életedet ellehetetleníteni emiatt.

2020. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam neki, először nem akarta elhinni. Édesapám pedig azóta is a legjobb fej. Most közöltem vele, hogy exem összejött egy sráccal, ami miatt eléggé kivoltam. Erre azt mondta, hogy az ember mindentől próbál megvédeni titeket, de ezektől nem tud. Az életben mindig jön egy pofon, de utána talpra kell állni. Ez megkeményít. Mikor megkérdezte miért alszom az exemnél, épp meggyet szedtünk. Mondtam neki hááát.... azt mondta : azért? Mondom igen. Erre azt mondta, hogy hát jó, szedjük tovább :D Szóval nekem édesanyámnak idő volt megemészteni, de faterral azóta is mindent meg tudok beszélni. 26/L
2020. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez tényleg ember függő. Egy anyának tudnia kellene már azelőtt hogy leszbikus vagy miellott még te tudnád és ha viszont nem tudja akkor nem is akarja megtudni szerintem. Ha tudod hogy homofóbok a szüleid akkor nem érdemes elmondani szerintem. Nekem könnyű dolgom volt szerencsere mivel anyukám biszexuális ezért teljes mértékben elfogadott és támogatott, de sok barátom van akinek vallásosak a szülei és ezt elitélik. Ha a helyükbe lennék én nem hinnem hogy coming outolnék.
2020. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azóta egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Ilyen jól sikerült.
2021. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!