Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sohasem vagytok szégyenlősek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohasem vagytok szégyenlősek a másik lány előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés
Lányok ti mikor odáig eljuttok,sohasem vagytok egy kicsit sem a másik lány előtt szégyenlősek levetkőzni szex előtt vagy bármilyen más esetben Pl.ha te sem vagy megelégedve saját magaddal mert testes vagy,kicsi a melled,csúnyább a bőröd,túl vékonyka vagy szépséghiba stb.Mondjuk ha huzamosabb ideje vagytok együtt könnyebb.De ha olyat kérdezek bár szerintem ezt felelsleg lánytól megkérdezni mert vagy nem vallja be vagy nem csinál ilyet de hátha van kivétel.Szóval egy buliban ismerkedsz meg egy másik csajjal már ott úgy alakul a dolog hogy az nap lesz valami közetek.Tehát nem ismeritek egymást mondjuk 3hónapja csak az nap ismerted meg akkor sem vagytok szégyenlősek egyáltalán?
2020. márc. 16. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Mindenkinek elmondom mielőtt ilyen vizekre eveznénk, hogy van egy betegségem ami miatt vannak hegeim gyógyulás miatt. de nem érzem magam emiatt kevesebbnek és így is van önbizalmam.

2020. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is ilyen voltam, de volt egy kapcsolatom, ami segített elfogadni magamat. Pl. korábban a strandon egyrészes fürdőruhát hordtam, de ma már gond nélkül felveszek tangás bikini alsót és a mindennapokban is szexibb ruhákban járok, és a ruha alatt is mindig van valami kis huncutság, leginkább csak magam miatt.
2020. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ! Cseppet sem !
2020. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen rendben van az önbizalmam
2020. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem szégyenlősködök. Senki se tökéletes, de igyekszek odafigyelni magamra, tehát nem hanyagolom el magam semmilyen szinten. Nincs miért aggódnom és mást sem bírálok indokolatlanul.
2020. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tagadhatatlan, hogy szegyenlos az ember. Nem is arrol van szo, hogy jajgatok a kinezetem miatt, hanem hogy nagyon kiszolgaltatottan allsz ott a masik elott meztelenul, es nem is tudhatod, hogy neki tetszel-e, attol, hogy te magadnak tetszel :) ezert nehez
2020. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem épp az előtt lehet szégyellős az ember, akihez érzelem is fűzi.

2 felajzott embernek majdnem mindegy, hogy néz ki a másik. (ha nincs valami feltűnő furcsaság benne)

2020. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton egy szégyenlős ember vagyok, de ha valakivel eljutok odáig, hogy lefekszem vele, akkor nem vagyok az :)
2020. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok szégyenlős fajta, de a partnereim szinte mindig :)
2020. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem,nagyon szégyenlős vagyok a cicim miatt.
2020. márc. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!