Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Badoo, tinderről véleményetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo, tinderről véleményetek? Mennyire érdemes ott ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En par hete regisztraltam fel badoora, es ugy veszem eszre eleg sok aki csajnak adja ki magat es kamu a profilja es csak kepeket vagy videokat ker:/

20l

2020. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább negatív tapasztalatom van, mint pozitív, viszont csodával határos módon badoon találtam egy lányt, akivel beszéltünk hónapokig, aztán félévig semmi... időközben instagramon is bekövettem, ott kommunikáltunk. ráírtam azzal kapcsolatban, hogy főzött valami kaját, és mivel pont a közelben volt akkortájt, összefutottunk egy kávéra, és én magam se hiszem el, de egymásba szerettünk, lassan négy hónapja tart ez a szenvedélyes viszony, és hihetetlen :DDDD ha tényleg össze is házasodunk, akkor küldök virágcsokrot a badoonak.
2020. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkét helyen próbálkoztam, kisebb-nagyobb sikerekkel. Tinderen sikerükt beszélgetnem 1-2 lánnyal, de nem lett belőle semmi komoly. Badoon lerohamoztak fiúk, nem is értem hogyan, úgyhogy ott neki se láttam nézelődni.

Személy szerint úgy vagyok vele, hogy egyetlen (vagy kettő) kép alapján nem fogok ítélkezni. Lehet, hogy balra húztam, mert nem volt szimpatikus a fotója alapján, amúgy meg lehet, hogy belsőleg összeillettünk volna. Nekem ez az ide-oda húzogatás az, ami furcsa.

2020. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 sokáig :3
2020. márc. 30. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb egy hónapja vagyok Tinderen, elég hamar elkezdtünk beszélgetni egy szimpatikus lánnyal,találkoztunk is, de ott valahogy nem volt ugyanaz.

Azóta volt egy pasi, aki lánynak adta ki magát.

Én úgy vagyok vele, ha már ott vagyok és valakivel kölcsönösen jobbra húztuk egymást, akkor biztos azért van, mert nem csak őrült módjára mindenkit jobbra húz, hanem szimpatikus vagyok neki. Igyekszem midenkire írni, de hamar az szokott lenni, hogy úgy kell szavakat kihúzni a többségből, vagy nem tetszik neki, hogy beszélgetnék. :/


23/L

2020. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nincs sok jó tapasztalatom a Tinderrel. Egy lánnyal matcheltünk, el is kezdtünk beszélgetni, aztán mikor már azt terveztük, hogy akkor találkozunk hirtelen eltűnt. Később ráírtam, mert azért szerettem volna tudni, hogy most akkor mi történt, netán velem van a gond, erre benyögte hogy már mással randizik... Nem is azzal volt a baj, hogy nem velem, megértettem volna hogy talált nálam jobbat. Csak azt nem értettem miért nem lehetett ezt volna elmondani. Ez utálom, mikor valaki csakúgy szó nélkül eltűnik. Nem is az elutasítás fáj.


Volt még egy-két lány akivel dumáltunk, de ők nem hosszútávra terveztek. Badoot nem próbáltam. Most meg inkább hanyagolom is az ismerkedést.

20/L

2020. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Badoot még nem próbáltam, Tinderrel vegyes, de inkább rossz tapasztalataim vannak, mint jó.

Meggyőződésem, hogy a fent lévő lányok 90%-a nem is szeretne igazából beszélgetni vagy ismerkedni, elvárják, hogy lenyűgözd őket már az első pár mondatnál úgy, hogy ők nulla erőfeszítést produkálnak cserébe, aztán persze ha ez nem sikerül, nem írnak vissza többet. Nagyrésze már az első üzenetre sem ír vissza, pedig nem sablonokkal szoktam írni, általában a leírásukra viccesen, ötletesen reflektálok.


Párszor sikerült már többé-kevésbé értelmes beszélgetést folytatni, de nem túl sokszor történt meg, hogy más platformon is folytattuk volna.


21/L

2020. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!