Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan egyoldalú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan egyoldalú szerelmetek lányok, ahol megmagyarázhatatlanul erős lelki köteléket éreztetek a másik iránt, rettentően erős érzelmeket és szintén megmagyarázhatatlanul extrém mértékű ragaszkodást?

Figyelt kérdés
Még sosem éreztem így senki iránt,és nem értem iránta miért ìgy érzek,de néha megijeszt a dolog.😅
2020. ápr. 4. 17:03
1 2
 1/14 Válaszoknélkül ***** válasza:
Csak ilyenek voltak, vannak.😂 Ezt hívják plátói szerelemnek. Az okait sejtem, a megoldáshoz még nem jutottam el.
2020. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Tudom le leszek pontozva, mert itt rengeteg az ilyen ember, aki azt hiszi, hogy ez a tiniszerelem rendben van felnőtt korban is, de sajnos nem így van. Nemcsoda, hogy megijeszt, hiszen nagyon egészségtelen dolog. Még kölcsönös vonzalmon alapuló kapcsolatban is káros, nemhogy egyoldalú esetén. A legtöbb esetben, ha nem csak plátói vágyódásról van szó, kialakulhat mániásdepresszió, hipománia, egyéb mentális betegségek.

Nem érdemes mélyre merülni egy ilyen egészségtelen állapotban, mert az ember könnyen tönkre teheti magát. Foglald le magad mással, keress kölcsönösségen alapuló kapcsolatot. Hidd el, jobb lesz.

2020. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem,eddig is éreztem szerelemhez hasonlót,ami szintén egyoldalú volt,de ez más.Szavakba sem tudom önteni konkrétan ezt a kötődést,amit érzek iránta.😅
2020. ápr. 4. 17:22
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt hívják igaz szerelemnek. Amíg együtt voltunk az exemmel, ki is tudtam fejezni. Ő is ugyanígy érzett irántam, emiatt egyszer szex közben elsírta magát, hogy mennyire szeret, sehol máshol nem lenne abban a pillanatban. Végül szétmentünk. Az ő érzéseiről már nem tudok semmit, bennem szerencsére fokozatosan csökkentek ezek a hihetelenül intenzív érzések.
2020. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4

Az igaz szerelem nem arról kéne szóljon, hogy együtt öregedtek meg? Ha szétmentetek, gondolom nem volt igaz szerelem, inkább fellángolás.

A kérdező esete meg teljesen másnak tűnik, én is inkább aggasztónak találom.

2020. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem azt a nőt,az összes hibájával együtt.Valószínűleg egy közös éjszaka során én is sírnék az örömtől,ha vele lehetnék.😅
2020. ápr. 4. 21:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek, bármit megtennék érte bármit, de hiába mert neki én rohadtul nem jelentek semmit 🙄😂
2020. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek valaki iránt. Hónapokig nem kaptam meg, majd egyszer igen... Csodálatos volt. (Rá egy hétre jött ez a korona...)
2020. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Volt, amikor még kis kamasz voltam és nem tudtam semmit a világról. Azóta felnőttem és lefoglal a munka, a csekkek fizetése, a háztartás stb. Majd felnősz te is és visszatekintve röhögsz egyet magadon és tovább mész.


24/L

2020. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9:Röhejes,amit írsz,mert pont ugyanannyi idős vagyok,mint te,és teljesen önálló életet élek minden szempontból.Ez nem attól függ.Bár nem is hiszem,hogy egy kiskamasz meg tudjon egy élni egy hasonlóan mély szerelmet és vágyakozást,mint,amiről én írtam.Még,amikor 20 évesen szerelmes voltam sem volt közel sem ilyen,mint,amit most érzek tehát... LOL
2020. ápr. 5. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!