Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan egyoldalú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan egyoldalú szerelmetek lányok, ahol megmagyarázhatatlanul erős lelki köteléket éreztetek a másik iránt, rettentően erős érzelmeket és szintén megmagyarázhatatlanul extrém mértékű ragaszkodást?

Figyelt kérdés
Még sosem éreztem így senki iránt,és nem értem iránta miért ìgy érzek,de néha megijeszt a dolog.😅
2020. ápr. 4. 17:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
meg tud élni*
2020. ápr. 5. 19:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy egyidősek vagyunk, még nem jelenti azt hogy felnőttél. Én nem hiszem hogy szerelmes tudnék lenni egy olyan személybe akinél esélyem sincs. Mivel ez kiderül rögtön az elején ismerkedésnél. Feleslegesen nem áltatom bele magam plátói szerelembe. De lehet azért beszélek ilyen könnyen mert én megtaláltam azt aki iránt így érzek, és viszonozza is.
2020. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja,hát úgy könnyen beszélsz tényleg!😂
2020. ápr. 5. 22:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azt érzem semmi lennék nélküle, nem lenne értelme semminek, ha elhagyna, eltűnne az életemből- leszögezem nem vagyunk együtt.Ez lehet nem teljesen ugyanaz, amiről te beszélsz, kérdező.
2020. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!