Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek egy olyan heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan heteró nőt rá lehet venni részegen egy nővel való szexre, aki józan állapotban nem undorodik ettől, hanem úgynond közömbös?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 14:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
77%
Biztos rá lehet venni. De miért akarnék olyannal szexelni, aki velem józanul nem feküdne le?
2020. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
96%

A nemi erőszak rossz, értem?

Verd ki szépen a fejedből és menj vissza játszani.

2020. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
#2:Ugyan már.Nyilván olyan részeg nőre gondoltam,aki teljesen magánál van,de már ivott annyit,hogy bevállalós és gátlástalan legyen.😛
2020. ápr. 11. 14:42
 4/61 A kérdező kommentje:
#1:Mert őrülten szerelmes vagy több,mint egy éve,és máshogy nem lehet a tiéd még egy éjszakára sem?!🤔🤔
2020. ápr. 11. 14:43
 5/61 anonim ***** válasza:
71%

Miért kell melegeknek heterokra vadászni, férfiaknak meg leszbikre.... miért, könyörgöm miért?!

Annyi csodaszép biszex/leszbikus lány van. Ők miért nem jók? Senki ne mondja, hogy mély és visszavonhatatlan szerelmet érez olyan iránt, aki le se kakkantja őt. A szerelem az 2 személyes. Plátói szerelem meg sóvárgásnak jó, semmi másnak.

2020. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
93%
A gátlástalan te vagy. Meg ne merd csinálni.
2020. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok légyszíves!
2020. ápr. 11. 15:12
 8/61 anonim ***** válasza:
Most akkor nem penzert, hanem reszegen a kerdes. Ha en nem veszitettem el az eszmeletemet, csak seggreszeg vagyok, akkor pontosan ugyanazokat a dolgokat tennem meg, amiket jozanul szeretnek, legfeljebb tudom, hogy nem illik, nem lehet. Mivel tenyleg hetero vagyok, novel semmit. De csak mert hetero vagyok, ferfibol is csak azzal, aki tetszik. Az ital azt hozza ki, ami amugy is benne van az emberben.
2020. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
#8:Ezzel elég sokan nem így vannak,mint te,ahogy olvastam itt.😀
2020. ápr. 11. 15:28
 10/61 anonim ***** válasza:
51%
Na jó, én jelentem ezt a kérdést.
2020. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!