Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti elfogadjátok a transznemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadjátok a transznemű leszbikusokat?

Figyelt kérdés

Akik, fiúnak születtek, de már nem mondanád meg róla ránézésre.

Nemrég a neten találtam rá valakire, nagyon kedves, aranyos, szeretnivaló ember. És szép, rendkívül nőies. Viszont nem volt minden operációja, pénisze van.


2020. ápr. 27. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Egy lány akinek pénisze van ,az ilyen ember beteg
2020. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

A szexualitásnak nincs semmi köze a genderekhez, feminitashoz/maszkulinitashoz.

Az, hogy ki milyen belső tulajdonságokkal vagy érzésekkel rendelkezik, nem változtatja meg azt, hogy melyik szexualitasba tartozik.


Nincs semmi bajom azzal ha valaki feminin, vagy ha transznő, de a leszbikusság biológiai és nem érzelmi alapú,igy nem tudnék az illetőre leszbikusként nézni, hanem csak heteroként.

2020. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én elfogadom, hogy ők így érzik jól magukat, viszont nem tudom elképzelni, hogy egy pénisz számomra izgató legyen.
2020. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Egyet ismerek,és őt elfogadtam,de ő teljesen átoperált.Nem is tudnék pasiként tekinteni rá


Nem tudom,az ismerősöd meg akarja-e csinálni az alsó műtétet,de így nehéz dolga lesz teljes értékű leszbikus kapcsolatokat kialakítani.Általában hátrány lesz az "extra tartozéka"

2020. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Abnormális dolognak tartom a nemváltoztatást. Az a férfi, aki a nőket szereti, férfiként tudja a vonzalmát maximálisan érvényesíteni. Úgy értem, pénisszel. Ha viszont nővé változtatta magát, miért nem nyisszantja le? Mert fél, hogy a szexuális élvezeteknek ezennel vége? ...de a nőtől persze elvárja, hogy pénisszel együtt is szeresse, mint nőt. Ám egy leszbikus nő miért szeretne egy nőt, akinek pénisze van? Ha viszont ezt is bevállalja, akkor nem leszbikus. ...és ha lenyisszantja, akkor sem lesz nő, csak már férfi sem. Ráadásul nyalni férfiként is, és péniszes nőként is tud, tehát a nyisszantás teljesen felesleges. (Beteg ez a világ...) :)
2020. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Látom, az LMBTQ-gender kommandó aktiválta magát... :D
2020. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

tegnap 23:18


Valami bajod van velünk, most így őszintén?

2020. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Én elfogadom, persze.

Semmi gond nincs ezzel.

2020. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Elfogadom őket persze, barátkozni simán, de párkapcsolat szempontjából nem tudom.
2020. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem számít, hogy mi található odalent..hogyha tetszik és szimpatikus az illető..es téged nem zavar.
2020. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!