Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez a cikk mennyire lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a cikk mennyire lehet igaz? Flörttel, a másik fél felé való jelzésekkel kapcsolatos. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]

Főleg ez a része érdekel,hogy mit gondoltok róla,egyetértetek vele:

"De mi van még a mosolyon és a szemkontaktuson túl? – Nagyon fontos az érintés is. Tudósok azt is rendszerezték, hogy melyik érintés milyen szándékokról árulkodik. A baráti szándékú érintés lehet vállveregetés, esetleg -simogatás vagy kézfogás. Egyértelműbb, de még könnyen kimagyarázható jelzés a vállak átkarolása, az ölelés, illetve az alkar megsimogatása. Egyértelmű jelzés azonban a szoros kapcsolat vágyára az arc megsimogatása."

Az arc megsimogatása két nő esetében tényleg ennyire nagyon egyértelmű jel?Ti már simogattátok meg olyan nő arcát,akihez vonzódtatok vagy olyan simogatta a tiéteket,akivel később összejöttetek?Hány évesek voltatok?



2020. ápr. 28. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Annyira igaz mint általában a non-verbális jelek értelmezése. Minden ember másképen kódolja/dekódolja az egyes jeleket - másképpen fejezi ki magát. Egyénfüggő. Van akinél az arc érintése teljesen természetes, másnál már nagyon intim és így vonzalmat, szimpátiát fejez ki.

A nonverbális jelek nem univerzálisak, nem mindenkire mindig minden igaz az általánosból!

2020. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A cikkben világosan leírja,hogy sokakon nézték ezeket a jeleket,és mindegyik azt jelenti,amit leírnak hozzá.

Mellesleg szerintem is elég intim az arc simogatása.Velem is csak egyetlen ember csinálta életemben,aki nem rokon.

Na de várom a véleményeket a cikkről meg a tapasztalatokat!:)

2020. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%
Bocsi kérdezdő,hogy belekontárkodtam,de én is nagyon kíváncsi vagyok mások mit írnak ezzel kapcsolatban!☺
2020. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet a flőrt jele is,de egész mást pl.vígasztalást is jelenthet.Volt,hogy ilyen gesztust kaptam,mikor nagyon szomorú voltam,és egyáltalán nem jutott eszembe,hogy bármi mást jelentene az illető részéről.Helyzet és személy függő


De igazából nekem tök fölös volt ehhez a kérdéshez hozzászólnom,mert általában max akkor venném észre,hogy valaki flörtölni akar velem,ha táblát akasztana a nyakába -.- :D

2020. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igaz en fiu vagyok, de gondolom ugyan azt a tabort probaljuk meghoditani:D 20 f


A mosolygassal egyet ertek rengeteget pluszt add.A szemkontaktust inkabb azert mert onbizalmat araszt hogy ha nem kapod el a szemed a lanyrol(mellesleg rengetegen nem kepesek rendes szemkontaktusra)

Az erinteses resznel ugy tapasztaltam hogy lehet nem a legfontosabb, de elengedhetetlen resz,akarmilyen erintesektol(nem tapizasra gondolok vagy hasonlora), hanem pl olelestol talalkozaskor, megszokottabba valik hogy hozza ersz egeszen addig amig a vilag legtermeszetesebb dolga nem lesz(nyugodtan kezdemenyezheted csak nyitottabbnak tunsz ha meg elutasitja amugy se lett volna sok eselyed).

Az utolsora viszont azt mondom nem baj ha nem tisztazod egybol a szandekaid hanem baratkozni probalsz es 1-2 tali utan mondod meg hogy tobbet szeretnel(annal tovabb ne varj.)Mert a legtobb lany ugy van vele hogy letisztazod az elejen hogy most megrpobalod fuzni akkor azonnal dont, van-eselyed vagy nincs.Keves esellyel arra hogy megismertethesd veluk magad.Viszont ha baratkent elfogadott akkor tobbet tudsz mondani magadrol tobb jo benyomast tudsz kelteni es 1-2 tali meg nem keso egy valtoztatasra. Remelem segitett :)

2020. ápr. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!