Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, nektek mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, nektek mi az MBTI személyiségtípusotok?

Figyelt kérdés

Igaz rátok annak a jellemzése? Vannak itt mások is, akiket érdekelnek ezek az önismereti, pszichológiai cuccok? :D Én INFJ vagyok. Kort is írjatok!

20/L



2020. máj. 10. 14:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem ISTJ-T jött ki, egyetértek vele.
2020. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
INFJ vagyok szintén. Amondó vagyok, köztünk is lehetnek hatalmas különbségek bizonyos dolgokban. Az egy barátnőm szintén INFJ volt, de ő bizonyos dolgokban jobban, másokban kevésbé jellemzően. 20/L
2020. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ENFP vagyok es baratnom is, vegre nem introvertalt baratnom van, meg sosem voltam ilyen boldog. 😍 Amugy irja, hogy ENFP-hez vagy az, vagy valami I meg J betuket tartalmazo illik nagyon, de szerintem borzalmas ugy, volt mar benne reszem. 😂
2020. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

Jajj es gyerekek, hat ez valtozik. 😂 Jo 10 eve teljesen introvertalt szemelyiseg voltam, ezt teszt nelkul is tudom. Csak engem ez zavart es tudatosan is valtoztam meg, mert jobban lehet ervenyesulni szerintem ha az ember extrovertalt.

Par eve pedig ENTP voltam, kb. 3-5 eve, nem tudom pontosan, de most egy ideje ENFP van, tobb baratom is 1-2 evente ranez es akadnak valtozasok. Hugom egy eve ENFP volt most korona miatt total begubozva INFP jott ki neki. Es legjobb baratnomnek is a tavalyihoz kepest lett egy betu valtozasa, aki egyebkent introvertalt, de az maradt is nala.

Egyebkent ez hivatalos teszt, es pszichologussal kene kitolteni es neki kiiertekelni, szoval ne vegyetek keszpenznek meg ne ez alapjan ismerkedjetek. 😁 Sokszor horoszkop szinten kezelik ezt az emberek es tokre degradaljak ezzel a pszichologusok munkajat. 😔

2020. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ENFP és nagyon igaz rám:)
2020. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Puszta kíváncsiságból írtam ki a kérdést, valahogy sejtettem, hogy többségben lesznek az introvertált válaszolók :D

Tisztában vagyok vele, hogy nem kell készpénznek venni ezeket a teszteket, nem teljesen szakszerűek. De számomra mindig érdekes volt kitölteni őket, és a végén a leírásban totál magamra ismerni :D Kíváncsi voltam más is szereti e az ilyesmit, vagy gáz vagyok. :D

Ment a zöld kéz mindenkinek, jöhetnek még válaszok :)

2020. máj. 11. 12:29
 17/21 anonim ***** válasza:
Én INTP és nagyon igaz rám,pedig amúgy nem hiszek az ilyen tesztekben. 22/l
2020. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

ISTP-A

Majdnem minden igaz rám belőle.

16L/L

2020. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
INTJ-A. Nagyon igaz rám, már-már ijesztő volt olvasni a leírást
2020. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
INTJ-ENTJ, korszaktol fugg.
2020. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!