Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi lehet a bajom ennyi idő után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rövid leszek mert már nagyon elegem van magamból az egész szitu miatt. Lényeg: 23 éves vagyok, a főszereplő pedig egy gimnáziumi tanárnőm. Már érettségi előtti évben is egyre szimpatikusabb lett nekem, imádtam a közelében lenni. Majd ballagás után sírtam, mert úgy éreztem nem fogom tudni elengedni. És nem is kellett. Még azon a nyáron összefutottunk egy bolt parkolójában, és mintha fellángolt volna bennem valami. Na most itt az a probléma, hogy az 4 éve volt..Azóta ez az érzés nem múlt el, sőt van mikor erősödik. Volt egy kis hullámvölgy, amit nem részleteznék de a lényeg, hogy ő is kedves velem, ami ront a helyzeten. Nem mellesleg 20 évvel idősebb nálam. Én próbáltam már mindennel magyarázni, egy tini fellángolás nem tart 5 évig, és mikor meglátom ugyanúgy ver a szívem, zavart leszek, nagy boldogságot érzek de ugyanakkor valami fájó érzés is kavarog bennem. A külseje nem mondható olyan vonzónak, szóval nem bomba nőre kell gondolni. Inkább átlagos.(bár nekem nem..) Fogalmam sincs mit kezdjek magammal, mert ez nem akar eltűnni, és akadályoz engem, mert más kapcsolatok felé sem tudok nyitni, hisz úgy érzem, hogy őt szeretem.. és ez nagyon fáj, mert nem akarom. Sokszor próbáltam elengedni, de valahogy visszajön az egész. Sosem volt még párkapcsolatom senkivel, tehát tapasztalatot sem tudok hozni. Igazából 1 fiúval jártam, de vége lett, mert semmit sem tudtam érezni iránta. Ez most akkor szerelem vagy micsoda.. Mindig rendkívül figyelmes akarok lenni vele, mindent megjegyzek amit mond, úgy érzem, hogy védeni akarom, ölelgetni, szeretni, vele lenni.. ijesztő. Nem is mondanám, hogy szexuálisan vonzódom, mert az a része nem is érdekel, ez valami más. Kezdek depressziós lenni az egész miatt.:( Nem is akarom valójában, hogy ebből legyen bármi, mert az nagyon fura lenne. De mégis élvezem, hogy kedveskedek neki és közeledem, de ugyanakkor úgy érzem, hogy a lelkem le van bilincselve, amiből nem tudok szabadulni, és félek az egész fiatalkorom rámegy erre a játékra..

2020. máj. 17. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
A reménytelen szerelem sosem fincsi dolog. Mindenkivel fordult már elő, ha viszont ennyire permanens és akadályoz más kapcsolatok kiépítésében akkor érdemes felkeresned egy szakembert. Itt pár sorban senki nem fog tudni neked okos gondolatot írni, hogy "á tényleg, köszi, megvan a megoldás".
2020. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szexet nem is tudnál vele elképzelni?Akkor ez nem szerelem éa valójában lehet nem is vagy leszbikus csak valami mélyebb lelki köteléket érzel iránta valami miatt,bár nem tudom egy tanárnő iránt hogy lehet ilyet érezni,amikor csak a suliban szoktatok találkozni.Bár ez a mondatrész érdekes,hogy ölelgetni akarod meg szeretni.Hogyan akarod szeretni,ha nem akarod a magadévá tenni?
2020. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Jaj drágám...ilyet én is átéltem. Ugyanezt szinte, szexuálisan én sem vonzódtam hozzá és kapcsolatot se tudtam vele elképzelni, viszont nálam a gyűlölet is képbe jött és az is,hogy sokkal rosszabb volt hosszabb távon, ha találkoztunk,mintha abban kellett volna csalódnom, hogy ,,ma se láttam". Így könnyebb volt az elengedés...

Gondolom a tiéd is hetero...

Elhiszem, hogy nehéz az elengedés,de muszáj lesz. Hidd el neked is jobb lesz. Ha máshogy nem,menj el egy pszichológushoz,mert lehet apuddal vagy anyuddal kapcsolatosan van valami. Gondolok itt komplexusra például.

2020. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Komplexusra én is gondoltam, nincs minden teljesen rendben itthon. Na de egy komplexus ilyen erős?.. Értem, amikor valaki mondjuk egy másikban anyaképet lát, de én ezt nem igazán hiszem. Ez nem olyan szülői szeretet, olyan bonyolult, hogy én sem tudom mit érzek pontosan. Mindig kicsit változik. És nem csak az iskolában találkoztunk, nem lakik messze a várostól, és sokszor futottunk össze. És, ahogy egyre több kis dolgot megtudok róla, egyre jobban tetszik az egész. És h teljesen hetero-e azt nem tudom... de szerintem ezt sose tudni.
2020. máj. 18. 08:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Valamint rendkívül féltékeny vagyok, amit szintén nem tudok elviselni magamban. Ha bárki mással van/ foglalkozik, és látom/ tudok róla, az nagyon mélyen megszúr.
2020. máj. 18. 08:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem bajnak nevezném, ne így fogd fel. Először is velem is történt ilyen szinte bele is betegedtem amikor elballagtam. Később olyan 2év után elfelejtettem mert lépnem kellett és jól tettem. Sok időt pocsékoltam el azért mert "rajongtam" a tanáromért. Ami miatt ez kialakulhatott az a törődés és szeretethiány miatt lehetett hiszen egy tanár nem csak a tananyagot adja át hanem szociálisan is próbálja a tanítványait egyengetni. Sok idő volt mire ezt elfogadtam de csak akkor tudsz túllépni rajta és a fantáziádban kialakult képet elengeded és a jövőre koncentrálsz.

Van az a mondás amit nagyon utáltam de igaz: Aki nyavalyog, de nem változtat, annak nem fáj eléggé." - Dr Bubó... szellemes nem?.. minden esetre ehhez te kellesz illetve neked kell akarnod változtatni ezen!

2020. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát én magam meg akartam győződni arról, hogy nem egy fantáziakép rabja vagyok. Eleinte lehet, hogy így volt, de azóta tényleg jobban megismertem, közös a felfogásunk is, van közös érdeklődési kör, nézetek, és ha hülye tulajdonságokat veszek észre azok is tetszenek benne. Én inkább azt érzem, hogy benne akarom hagyni az életemben, mert már túlságosan is kötődöm hozzá. Én alapjáraton is ragaszkodó típus vagyok, főleg azokkal akikkel teljesen önmagam lehetek. Aztán meglátjuk hogyan alakul..
2020. máj. 18. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, nálam is pont ez a helyzet. Szinte szó szerint. Gimis tanárnő, 4 éve végeztem én is. Csak nekem már gimnázium első évében feltűnt, hogy


Lehet, hogy ugyanarról a tanárnőről van szó? Milyen szakos, melyik városban? Ha magyar-angolos és fehérvári, akkor ő az enyém és nem adom :D



22/L

2020. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kísértetiesen hasonlóan éreztem egy gimnáziumi tanárnőm iránt. Először én sem hová tenni, hogy ez szerelem, ragaszkodás, rajongás, vagy mi. 6 évig küszködtem az érzéssel és vele, de még ma is jó szívvel, szeretettel gondolok rá.

Írtad, hogy miatta nem nagyon tudsz észrevenni másokat és ez meggátol a továbblépésben. Paradox, de ha jön valaki más, segíteni fog elfeledtetni. Tudom, hogy ezt most nehéz elképzelni, de lesznek még különleges emberek az életedben, akik ennyire meg fognak majd mozgatni belülről.

Nekem a mostani barátnőm ez a személy, egy éve vagyok vele.

Ha szeretnél bővebben beszélgetni erről, írj!

20/L

2020. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!