Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Veletek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Veletek volt olyan hogy egy pasi tudta hogy leszbikusok vagytok de kikezdett veletek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 01:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%

Szerintem bejösz neki , lehet úgy van vele hogy nem szàmit ha az vagy , majd ő megvàltoztat- szerintem ez gondolja ha komoly a helyzet !

Ha még olyan Bad Guy az a fiú akkor szerintem csak ki akarja probàlni milyen egy lezbikussal *** ....

2020. máj. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Folyton van ilyen, azt hiszik ők lesznek a megváltók. Sose értettem az ilyen pasikat
2020. máj. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb úgy van vele,h ő tudja meg majd megmutatja mi kell neked igazán,h majd "megtérít"....
2020. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
De mennyi! "Azért vagy leszbi, mert még nem volt dolgod igazi férfivel! Majd én! " Na persze!
2020. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 félreértedted a kérdés
2020. máj. 20. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Jot rohogok rajtuk. Noies vagyok, es egyedi. Ezert folyton megtalalnak, hiaba rajuk sem nezek, es ha barmi jelét latom, hogy flortolni probal (bar azt sem tudnak) velem, akkor meg csak ra sem mosolygok, vagy egyebek, mert ezek még azt is felreertik. Lehet nemelyiknek mazo hajlama van, es elvezi, ha leszarom, mert valamelyik meg akkor sem lép le, ha atnezek rajta. De erolkodni lehet. Attol az en eletem tokeletes a baratnommel! :)
2020. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg félre értik, ha mosolyogsz. :,D Pedig semmi olyant nem jelent mosolyogni, pusztán annyit, hogy nem vagyok barátságtalan, nem kell tőlem félni. De a férfiaknál ez azt jelenti, hogy bszható vagyok.


Ha meg oda mész csak beszélgetni..... És nem, nem szórakozóhelyen, hanem munkában pld.


Undorodom tőlük.

2020. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is. És éppen azért mert tudta hogy a csajokat szeretem. Mert ő "beszállna harmadiknak" És nem tudom mi a jó amíg "nem kóstoltam fa.szt".... Undorítóak.
2020. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor. Kicsit vicces, mert észreveszem ha egy pasi jól nézz ki, és tudom hogy ezt ők is tudják magukról, és azt hiszik hogy ez hatással lesz rám, de egyszerűen semmit nem tud megmozgatni bennem egy fiú.

Különösebben nem zavarnak, csak vicces ha ebbe belegondolok. Viszont volt olyan aki tényleg nagyon nyomult, meg közel jött és akkor nagyon kellemetlenül éreztem magamat.

2020. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Le tudnám hányni őket mikor nyálas pofával 10 cm-re jönnek hozzám, vagy teszi a fejét előttem, mert azt hiszi elájulok tőle. Hál isten, hogy nem vagyok hetero. Egy számomra nem vonzó nő közeledése nem zavar, vagyis nem undorodok őle, mert egy nő 1000szer más, nem proli, ostoba, kanos idiótaként közelít
2020. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!