Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok, ti hogy tudtátok elfogadni, hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Én biztos sírva fakadnék de ha van párom aki el fogad akkor könyeb és ha el fogadják a szülök barátok de az a lényeg hogy te el fogadod e magadat amilyen vagy
2020. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
nem ez a baj, hanem az, hogy hetero nőbe szerettem bele
2020. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
2:Vagy,amikor a nő annak mondja magát vagy éppen megrögzötten annak hiszi magát,közben meg vannak biszex hajlamai is...na az a legrosszabb. :'DD De amúgy pacsi!
2020. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

simán ment, természetesnek vettem


21/biszex

2020. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
könnyen
2020. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Beleszerettem egy nőbe. Előtte hosszú évekig ( majdnem egy évtizedig) csak férfiakkal volt dolgom, így saját magam elfogadása és a tény elfogadása nagyon nehezen ment. Nagyon sok kérdés volt a fejemben és a végtelenségig őrítettem saját magamat velük mert sose jutottam a végére.

Aztán végül már nem próbáltam meg az összes kérdésemet megválaszolni.Fél évig minden reggel feltettem magamnak a kérdést, hogy szeretem-e és, hogy mással akarnék-e lenni, ha lehetne. Arra, hogy szeretem-e mindig igen volt a válasz, és hogy mással akarnék-e lenni, mindig nem.Nem tudtam elképzelni, hogy nála csodálatosabb emberrel találkoznék és nem is kerestem, mert csak vele akartam lenni és csak ő számított. Ez a reggeli rutin segített az elfogadásban.

Majd jöttek a barátok beavatása, a család. Sokkal nehezebbnek képzeltem, de végül nagyon sok támogatást is kaptam. Majd meséltek nekem ismerősök ,hogy heteró kapcsolatban is mennyi kövezés érte őket mondjuk a korkülönbség miatt meg,hogy kollégák emiatt fordultak el tőle. Mindig lesznek olyan emberek akik nem helyeslik amit teszel vagy akivel teszed, de csak az számít,hogy te boldog vagy-e. Ezt mindig tartsd szem előtt.


29 N

2020. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még sehogy...De rajta vagyok
2020. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!