Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Teljesen egyedül vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen egyedül vagyok a világon.Olyan jó lenne,ha egy lány szeretne magamért,azért,aki vagyok.Lehetetlen kérés,ugye?Ha nem vagyok csúnya,akkor csak a külsőm miatt kellenék,igaz?

Figyelt kérdés
Folynak most is a könnyeim,ahogy ezeket leírtam.Sosem fogom átélni a boldoságot,hogy szeretnek,igaz?Már nem 18-20 vagyok sajnos,de mégis semmi...
2020. jún. 4. 00:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Vágyom a törődésre,kedvességre,szeretetre,hogy valakinek fontos legyek,ne csak egy valaki,mert más/jobb nem volt... :'(
2020. jún. 4. 00:17
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hátt… Sajnálom. :/
2020. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki érzett már ilyet. Nagyon rossz, de muszáj túl lendülni. Ha belegondolsz, nem túl vonzó a folytonos siránkozás, ez is könnyen sikertelenné teszi az embert.

Biztos, hogy van valaki, akinek fogsz kelleni, csak szedd össze magad és jóra fognak fordulni a dolgok, hidd el.

2020. jún. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak az ember életébe mélypontok,amiről sokszor azt hisszük,képtelenség lesz belőle kilábalni.

Aztán mikor nem is számítasz rá, az élet az utadba sodor valakit,aki elfeledtet mindent,aki mellett újra szárnyalsz,akinek a hibáiddal együtt is hibátlan vagy.


Egyébként A lelkem mélyén valahol én is pont így érzek ahogy Te,és közelebb állok ahhoz,hogy felhagyok a reménykedéssel,mint ahhoz,hogy ezredjére is felálljak,és nyomjam tovább...


(N)

2020. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ez borzalmas, én se tudom miért ilyen nehéz párt találni, én is hasonló próblémákkal küszködöm, néha picit feladom a keresést de utána mindig visszatérek rá, ha az ember komolyan gondolja hogy nővel akar lenni akkor úgysem fogja feladni...

26N

2020. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor tegyél meg mindent hogy kellj egy csajnak én is azt csinálom, legalább törekszem... külsőre is belsőre is, jó ha csinos vagy és ne feledd mondani hogy komoly kapcsolatot keresel... csak lesz valaki...

26L

2020. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és a szex kapcsi is jó lehet ideéglenesen jó ha tudsz bánni egy nővel...
2020. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!