Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen tapasztalatok van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatok van a kettős dildóval?Milyet javasoltok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
mi szilikonosat használunk
2020. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
két végű? én is szívesen kipróbálnám, de sajnos még nem találtam meg hozzá a megfelelő partnert. :(
2020. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Melegeknek nem taszító minden ami a férfiakra emlékeztet?

Max. Biknél még rendben van.

2020. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3as

szerintem ez így nem igaz :)

2020. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

4.

Ez csak a te véleményed, az pedig édeskevés...

Ha egy meleg nő fhaszra vágyik az nem meleg!

2020. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
5:Egy tudatlan idióta vagy,de nem baj,majd kinövöd...vagy nem!!!
2020. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor azok a meleg lányok is azok akiktől ezt hallottam!?

Ugyanis nem a kisujjamból szopikáztam ki,de van benne igazság.

Egy meleg nő ne használjon fallosz alakú tárgyat mert egy kissé megborítja azt amit állít magáról.

2020. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

7:Nem érdemes idiótákkal leállni,de lassan elmondom;próbáld felfogni,bár tudom,hogy nehéz!

Vannak olyan nők,akik alapból nem igényelnek behatolást.És azért f@@sz formájúval hatolnak be azok szex/önkielégítés közben,akik igénylik,hogy legyen valami a hüvelyükben is az azért van,mert anatómiailag az illik be legjobban,de semmi köze ahhoz,hogy férfit akarnának,sőt!És igen,egy nőn igen is izgató tud lenni a felcsatolhatós meg,ahogy megb@@sz vele.Őt kívánom a műanyaggal együtt,nem valami undorító pasikát!Remélem sikerült felfogni,olvasd el lassan többször!😏😏😏

2020. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Van pár kétvégű dildóm. A puha szilikonosak a jók nekem. Jópofa játék. Sokmindenre alkalmas. Egyik fele a puncimban, másik fele a popsimban. Vagy mindkét fele egy bejáratban. Vagy a másik vége a baratnőmben. Az tök izgi mikor két ilyennem összefűzzük magunkat. 24L
2020. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem ha bennem is van, pedig sokszor próbáltuk már. Egyébként szilikon, puha, a barátnőmnek tetszik.
2020. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!