Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy nő tényleg meg tud "erősza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő tényleg meg tud "erőszakolni" egy másik nőt, vagy ez teljessen kivitelezhetetlen?

Figyelt kérdés
Szóval pl akár egy börtönben vagy máshol, létezik e olyan hogy egy nő megerőszakol egy másikat? Most nem úgy értem hogy egy 120kilós egy 40kilósat, hanem hasonló alkattal rendelkezők. Ha lehetséges akkor hogyan történik szerintetek?

2020. jún. 14. 21:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Sejtem ki a kérdező, 2 tippem is van.
2020. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
Most mindenki pasinak fog hinni de ez nekem rohadt izgató 😅 és nem tenném meg, persze megállnám, de én lennék az aki megerőszakolja a másikat.
2020. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
Számomra is izgató ahogy leírtad,sokszor gondolok arra hogy ha valaki kihasználna milyen lenne.
2020. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nehéz kivitelezni,mivel egy kézzel nehéz lefogni egy védekező felet,most vagy az ujjával erőszakolja meg vagy tárggyal,de ahhoz kell egy kéz.Egy kézzel nem lehet úgy lefogni valakit,hogy a másikkal erőszakolj szerintem.



Vagy jön hogy előtte jól el van verve az áldozat,így védekezni nem annyira tud. Vagy pedig pszichésen manipulálják így mindent tűr.


Egyébként szar ilyet mondani,de jobb ha hagyja magát az ember,börtönben ellen állni rosszabb. klikkek vannak,simán megkéselnek ha úgy van,vagy fél holtra vernek.

2021. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Kikötözi, betömi a száját, lefogatja, vagy vagy zsarolja, hogy megtegyen neki dolgokat, vagy megtehessen rajta bármi"


"Ez mind oké, persze ilyen lehet, de ez még szexuálissan nem erőszak."


de, ezt pont szexuális erőszaknak hívják... ne bagatellizáljunk már, rohadtul káros

2021. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!