Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi tetszik jobban? Ha dominánsabb a másik fél vagy ha ti lehettek dominánsabbak az ágyban?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem a férfi legyen dominánsabb, a szub viselkedés nem férfias.
2020. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Jobban szeretem ha a férfi domináns
2020. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Leszbikus kategória 1. és 2.
2020. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettő szeretek lenni. :)

20/L/L

2020. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő bejön.Hangulatfüggő.😀
2020. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A partner legyen a domina. Én maradok a subina😂
2020. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban én ágyban ő 😋 azt mondja szereti bennem hogy határozott meg kicsit főnökösködő vagyok, én meg azt szeretem ha jó erősen megujjaz meg a falhoz nyom. Ilyen ez csajok, mindenki jól jár 😅💁🏽‍♀️

24

2020. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom férfi tette fel a kérdést... de ha már kíváncsi vagy rá, a legtöbb leszbikus kapcsolatban nincs olyan hogy női meg férfi szerep, hanem két egyenrangú nő van és nőként "mennek ágyba" - ha nem így lenne akkor nem leszbikusok lennének ugyebár.
2020. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettő szeretek lenni, attól függ hogy a párom milyen. Volt olyan lány, aki teljesen azt váltotta ki belőlem, hogy én akarok lenni a dominánsabb fél, a gondoskodó,a határozottabb, a nagy kifli stb. értitek, meg olyan lány is akinél pont fordítva akartam, az ágyban is, meg más területen is.

Viszont az a leggyakoribb eset, hogy hangulatunk szerint váltakozik, hogy melyikünk irányít. Mert valamilyen szinten szükségem van mindkettőre.

Amúgy biszex vagyok (remélem nem baj hogy válaszoltam) és (többek között) emiatt szeretem sokkal jobban a lányokat, mert hetero kapcsolatban szinte mindig a pasi dominánsabb, leszbikus kapcsolatban sokkal teljesebbnek érzem magam.

2020. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha a másik dominál fölöttem. Az ágyban és az életben is. Én így érzem magam teljesnek, persze ez csak akkor működik, ha az illető kiérdemelte. A megismerkedés napján még nem. :)
2020. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!