Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt idősebb leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt idősebb leszbikusok? Milyen az életetek? Több perspektíva van mint tizenévesen hittétek?

Figyelt kérdés

Tudtok tanácsot, vagy bíztatást írni a fiatalabbaknak?


Van esetleg valami amit megbántatok vagy másként csinálnátok?



2020. jún. 20. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell férfi ahhoz hogy boldog legyél, erre a történelem során nem egy példa volt. Nem vagyok idősebb leszbikus, de én nővel képzelem el az életem, és ezen semmi nem tud változtatni.


Nem betegség még mindig.

24 leszbikus

2020. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

A valódi leszbikus nem "bohóckodásból" meg divathóbortból "leszbizik" hanem mert így érez, a nők felé vannak szexuális vágyai ezt nem lehet kinőni. Inkább fogadd el magad, akár fiatal vagy, akár idősebb. S alakítsd úgy az életed, hogy teljes legyen.

Ha férfivel is el tudod képzelni akkor biszex vagy nem leszbikus. Akkor keress olyan párt aki ezt elfogadja és alakíts ki ennek megfelelő kapcsolatot, életvitelt.

2020. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%

Na megjöttek a boomer heteró nők.

"előbb-utóbb férfire lesz szükséged" :"D


És mi azzal a helyzet, amikor házas nők, férfiak jönnek rá, hogy a saját nemükhöz vonzódnak? Arra mit mondtok heteró nők? Időskori bohóckodás vagy mi ?

Kiégek, hogy néhányan mennyire befásultak :D

2020. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!